Radinieka uzskats

lokosoko

Slēdza lokosoko: "Domas apstiprinātas.".
Indza

Pinuplady

uzkāpu uz varžacīm?

Eeee... koe?


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.


Evdokija

MieraVejos
Pieminekli Aņkai!

MieraVejos

Evdokija
Vispār jau IR. Krievijā.

Tiese ne ložmetējniecei, bet

Скульптура «Женщина с кувалдой» фото - Екатеринбург,

Evdokija

Mans vīrs būtu dziļi nelaimīgs, ja es pārietu atkal uz pilno slodzi ārā no mājas. Bet negribu dziļāk pat runāt, jo tad izklausīsies, ka attaisnoju savu "slinkumu" un nekā "nedarīšanu".


MieraVejos

.... A' vispār, labāk iecitēšu īsteni progresīvu tekstu:

Selmas Levrences jaunākā vēstījuma saviem ticības “siblingiem” (brāļiem un māsām): “Transfobijas normalizācija un drošības apdraudējums transpersonām, īpaši trans sievietēm, nāk ne tikai no galēji labējiem un neokonservatīviem pseidozinātniekiem, kas cenšas radīt morālo paniku, kuras kulmināciju mēs redzam ASV un UK kvazi-genocidālajā transfobiskajā retorikā. Tās atzarus redzam arī Latvijā. Katrs, kas palīdz izplatīt šos naratīvus vai nedara neko, lai pret tiem cīnītos, turpina aicināt nacistu retorikas par transpersonām atkārtotājus uz TV šoviem, ir līdzvainīgs transpersonu nāvēs un ciešanās. Diemžēl transfobijas katalizatori mēdz būt arī augšējā vidusslāņa baltās 0.5. viļņa “feministes”, kuras feminismu uztver kā veidu uzturēt hegemoniju, kurā viņas ir augšā kopā ar globālo ziemeļu vīriešiem un kopā ar viņiem var ekspluatēt globālo dienvidu cilvēkus & cilvēkus dzimumu dažādības spektrā & marginalizētus cilvēkus savās sabiedrībās. Karcerāla, neokoloniāla un transmizogīniska kustība, kas melo, ka iestājas par līdztiesību, ir spļāviens mūsu visu sejās. Īpaši tāpēc mūžīga solidaritāte maniem trans siblingiem. Trans tiesības ir cilvēktiesības un neaizstāvēt tās neofašistiskas morālās panikas laikmetā ir gļēvi. Īpaši, ja kā attaisnojumu centies pateikt, ka “īstenībā jau tā nedomā”.”

Papildināts 29.11.2023 15:41:

Vot tā - izlasiet un nokaunaties -

augšējā vidusslāņa baltās 0.5. viļņa “feministes”, kuras feminismu uztver kā veidu uzturēt hegemoniju, kurā viņas ir augšā kopā ar globālo ziemeļu vīriešiem un kopā ar viņiem var ekspluatēt globālo dienvidu cilvēkus & cilvēkus dzimumu dažādības spektrā & marginalizētus cilvēkus savās sabiedrībās. Karcerāla, neokoloniāla un transmizogīniska kustība, kas melo, ka iestājas par līdztiesību, ir spļāviens mūsu visu sejās. Īpaši tāpēc mūžīga solidaritāte maniem trans siblingiem. Trans tiesības ir cilvēktiesības un neaizstāvēt tās neofašistiskas morālās panikas laikmetā ir gļēvi. Īpaši, ja kā attaisnojumu centies pateikt, ka “īstenībā jau tā nedomā”.

Papildināts 29.11.2023 15:43:

P.s.

Selma Teodora Levrence :

Dzimšanas gads: 2000

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

Partijas piederība: PROGRESĪVIE

Susuriic

MieraVejos
Eeeee...izlasīju 3x. Nesapratu, ne par pusfeministēm, kas par trassiblingiem utt...Kaut kāds savārstījums

A kāpēc tieši baltās sievietes un ziemeļnieki vīrieši?

Man liekas, ka fermeris Pedro ļoti apvainotos par šo, jo varbūt viņam arī baltā senjora, pusstrādājoša ( mājas darbi+bērni+fermas vieglie darbi neskaitās) un viņai nāk palīgā afro (?) mājkalpotāja - izmēzt 1x gadā māju un palīdzēt slaukt kazas?

Tā, kā 23 gadīgs gurķis tiek politikā. Gurķis ar rosolu galvā?

Varbūt sašņaukusies un sarakstījusi kaut kādu sviestu soctīklos?

Pēdējās izmaiņas: Susuriic, 29.11.2023 16:02.

lokosoko
Zini, manā jaunības laikā, kad sievietēm vajadzēja strādāt pilnu slodzi un pēc pilnās slodzes vēl otro slodzi nācās veikt mājās, bērnus audzināja vai nu skola vai iela, jo mātes bija aizņemtas savās divās slodzēs, bet tēvi uzskatīja, ka ja viņi ir no rīta aizgājuši uz darbu un vakarā atnākuši atpakaļ, no viņiem vairāk neko nevar prasīt. Tagad, par laimi, sievietēm ir iespēja strādāt pusslodzi, jo vismaz vēl vienu slodzi viņas strādā mājās ar bērniem un mājturību.

Ka tēva ir par maz? Nu, ko lai saka. Mums te cālī ir bijuši tik daudz piemēru, ka tēvi cauriem vakariem tup datorā, nevis ņemas ar bērniem. Kāpēc tev liekas, ka ja mamma ies strādāt pilnu slodzi, vīrietis ņemsies ar bērniem, nevis atpūtīsies visu vakaru bez otrā darba?

kino

Ai, man šķiet, ka šāda domāšana - ka obligāti abiem jāraujas pušu, lai atstieptu vienlīdzīgu mamutu, tas palicis vēl no padomju laikiem, jo tad tak "rabočij klass", kurš nestrādā - tas liekēdis. Savukārt attieksme "sēd kā tāda, pie visa gatava, slinkā ļudne" - tas palicis no deviņdesmitajiem, kad pēkšņi saradās visādi strauji bagāti palikušie, kuriem sieviete bija tikai aksesuārs. Kā arī tas vēl, ka pūstošajā kapitālismā mājsaimnieces vai uz pusslodzi(un pat bez atalgojuma) strādājošas sievietes ir ierasta parādība un kādreiz padomju un postpadomju sievietes sapņoja apprecēties ar tiem kapitālistiem, "sēdēt mājās", neko nedarīt. Un aplauzās arī, ja izdevās apprecēties. Tad saprata, ka nav viss tik vienkārši, ka filmās un seriālos redzētā dzīve nav nemaz TĀDA.

Svarīgākais tomēr ir tas, lai ģimenē tā vīzija sakrīt un lai pēc 30 gadiem nav jānopūšas "ak, būtu labāk kaut kā pielāgojusies/pielāgojies, vairāk pievērstos karjeras veidošanai" vai "ak, nu i kur bija jātešas, kamēr bērni maziņi?". Laiku atpakaļ nepagriezīsi un ir lietas, kuras nekad neizlabosi, lai cik ļoti vēlēsies. Bērni vairs nekad nebūs ne 3 mēnešus, ne 3, ne 5 gadus veci. Un tas foršais darbs, no kura atteicies, jau sen citam atdots.

Un vīriešiem ļoti bieži tieši karjera un laba alga ir emocionālā komforta un harmonijas augšgalā. Tāpat, kā karjeristēm - sievietēm. Žēlot šāda tipa cilvēkus, ka viņi "plēšas darbā" ir tas pats, kas žēlot zivi, ka viņa visu laiku ir ūdenī.


Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Evdokija

kino
Āmen!


pheee

Sorry, bet tiešām izskatās pēc skaudības. Autore, gan jau ir tā sieviete, kas pati daudz raujas un viņai ir žēl, ka ir tādas sievietes, kas nav pārstrādājušās. Manuprāt, cālī ir tik daudz tēmas par slinkiem vīriem, kur sieva dara visu, ka beidzot ir patīkami palasīt tēmu, kur arī vīrs daudz dara.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438495