Radinieka uzskats

lokosoko

Slēdza lokosoko: "Domas apstiprinātas.".

MieraVejos
Šitas smieklīgs. Tikai nedaudz biedē, ka no tās pašas raudzes nāk mūsu kultūras ministre.

Nu nē, tīrā veidā tā nav skaudība. Es domāju, ka ir ierakstījusies vīramāte, jo kam gan citam būtu interesanti likt tādu tēmu?

Bet ja nopiietni, līst svešās dzīvēs ir ļoti nepieklājīgi,un vēl likt par to tēmu cālī....

Rosalia

kino
Žēlot šāda tipa cilvēkus, ka viņi "plēšas darbā" ir tas pats, kas žēlot zivi, ka viņa visu laiku ir ūdenī.
Negribas te visu laiku ķērkāt kā kapu vārnai, bet man viens šitāds nu jau pieci gadi kā vairs nekur neplēšas. Labajās dienās čubinās ap māju, sliktajās guļ un skatās sienā. Un tici vai netici - man ir žēl un reizē arī pašpārmetumi, ka varēju taču es arī lieku reizi pacelt savu savu slinko pakaļu un izdarīt. Bet kā bija, tā bija, ko nu vairs.

kino

Rosalia
Tas pilnīgi neko nebūtu līdzēji, ja arī tu būtu savu pakaļu lieku reizi pacēlusi. Nepārmet sev! Tas cilvēks tāpat būtu rāvies, bet, ja tu būtu vēl turējusi līdz, iespējams, ka abi tagad būtu tādā stāvoklī, ka jāguļ un jāskatās sienā. Tāpēc labāk ir, kā ir - ka viņam ir kāds, kuram ir spēks apčubināt un pastutēt. Bez tevis vai ar izdegušu tevi viņam būtu daudz daudz grūtāk šobrīd!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Par ko ir Visas cāļa tēmas? Par jums svešiem cilvēkiem.

MieraVejos

lokosoko
Ak kā man gribētos teikt aizliegto vārdu - nu paši zieniet kādu

Nu neatradi pekritējus, kas s'vetās šausmās mestos nosodīt TO sievieti un žēlot TO vīrieti.

Viņiem ģimene ir COOL samierinies

MieraVejos
Juuu, ļoti coool izklausās, kad viņi stasta.

Papildināts 29.11.2023 19:08:

Vispār saredzēju labus un konstruktīvus komentārus. Ne tavus.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438495