Radinieka uzskats

lokosoko

Slēdza lokosoko: "Domas apstiprinātas.".

Ja lomas būtu otrādi, tēvs pa mājām un māte rukātu un nebūtu pie bērniem, būtu pilnīgi cita reakcija. Žēl ka ar tēviem tā izlaižam, ka liekas normāli pēc šeit lasītā. (Blablabla, katrs nosakot, bet tendence jau globālā attieksmē redzama). Psrs laiki

deleyla

Sabiedrība esam Mēs. Neviens tēvu nepiespiedīs pavadīt laiku ar bērnu, ja tas to nevēlas un neviens neliegs šo iespēju, ja viņš vēlas.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

lokosoko
Tev citâ portālā jāveic aptauja.

Jaunākās paaudzes cilvēki audzina bērnus un dala lomas ģimenē krietni savādāk, tur "tévi nav problēma", vai arī vispār nav bērni plānoti, līdz ar to ir teorētiskâ vienlīdzība un līdzvērtība it visā plaukst un zeļ.

Cālī, es teiktu, ir cita ģenerācija...

lokosoko
Bet tēvs taču ar šo kārtību apmierināts, ja jau pat tev savu "bībeli" piedāvā. Tu savā ģimenē vari dzīvot pēc savas "bībeles" un kārtības.

Nesaprotu, par ko īsti cepiens.

lokosoko
Varēji nākt klajā ar novatorisku ierosinājumu tam savam nodzítajam ( pašnodzítajam) rada gabalam nomainīt prioritātes, ienest nedaudz mazāk piķi ģimenē, bet toties veltīt katru vakaru 2-3 stundas laika ģimenē, kvalitātívi pavadot laiku kopā ar bērniem.

Interesanti, ko viņš uz to teiktu?

Meauk
Liecies nu mierā, lai radinieks mazāk bāž savu snuķi citu ģimenē un vairāk rūpējas par savējo.

dezavu
Nevar jau pateikt, kurš tieši no tàs sarunu biedriem vairāk bázàs otra ģimenes kārtībà ar savu redzējumu....

Kamēr ir mazi bērni, kādam no vecākiem tomēr kaut kas vairāk ir jāziedo, lai viss notiktu....

kino

Visticamāk, ka tas vīrietis tik daudz strādā, jo gib tik daudz strādāt. Arī tad, ja sieva strādātu pilnu slodzi, viņš tāpat strādātu tās garās stundas, jo tā viņš saprot rūpes par ģimeni. Tikai šādā variantā bērni reti redzētu ne tikai tēvu, bet arī māti.

Katram kaut kas savs ir pieņemami/nepieņemami. Ir sievietes, kuras nevar ar bērniem mājās sabūt, jo viņas reāli iet pa fāzēm. Un kuram labāk būs, ja viņas nojūgsies? Ir tādas, kuras, tieši otrādi, iet pa fāzēm, ja nevar sabūt ar saviem bērniem. Tās otrās sastopamas biežāk. Tāpat ir vīrieši, kuri uzskata, ka pofig nauda, galvenais ir kopā ar ģimeni pavadītais laiks. Un ir tādi, kuriem ir svarīgi nodrošināt ģimeni, jo tā viņi pauž savas rūpes par bērniem - nodrošinot viņiem mājas un mammu, ēdienu, siltumu, apģērbu.

Galvenais, lai šis abiem saskanētu, a ko citi domā par to - nu, ņefig bāzt savu šnobeli citu ģimenēs.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

puku_princese

Vēl pieliešu eļļu ugunī, nav teikts, ka māte par pusslodzes darbu saņem mazāku algu nekā tēvs par divām slodzēm. Ne vienmēr viss ir tā kā tas izskatās. Man ir bijis dzīvē tāds periods, kad nez kāpēc apkārtējie uzskatīja, ka mans vīrs mani uztur, realitātē es pelnīju x2 ar daudz brīvāku darba režīmu. Negribu ieslīgt detaļās, bet bija apstākļi. Pēc tam sakārtojās. Tolaik es biju relaksēta un ar labiem ienākumiem, viņš - noskrējies ar mazākiem. Cilvēkiem no malas tas nav zināms.

Astoņmizu zobgrauzis

lokosoko
Vai tev pašai bērnudārznieki ir?

Es piekrītu, ka tai sievai tas viss ir liels darbs. Es pati ar prasīgu pilna laika darbu + mazu bērnu menedžmentu piedzīvoju mērenu izdegšanu. Atskatoties atpakaļ, es darbu tāpat nepamestu un pusslodzes nemeklētu, jo man patīk pelnīt, BET cilvēki ir dažādi un tā ir viņu pašu darīšana.

Es biju tik nogurusi no izdomāšanas, kad, kur, ko sapirkt no ēdiena, kā pagatavot, kā paspēt, cikos izbraukt, plus darbā nekad nebija tā, ka visas problēmas atrisinātas. Ņēmu atvaļinājumu mācību gada laikā, mana atvaļinājuma laikā bērni turpināja iet bērnudārzā, un tad es jutos tā, it kā strādātu vienu pilnu slodzi. Pofig, ka kādam tas liekas pārspīlējums un čīkstulība, savas robežas pārbaudīju un mūžam iestāšos par citu tiesībām savas robežas noteikt.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438495