Radinieka uzskats

lokosoko

Slēdza lokosoko: "Domas apstiprinātas.".
Duujaa

Tēma par to, kā katrā ģimenē dara?

Ja tēvs būtu pa mājām un mamma rautos divos darbos, domāju mēs dzirdētu tikai lielas rupjības pret slinko tēvu un nabaga mammu, kura visu to velk. Tur gan jāpiekrīt. Bet nu te arī pārsvarā sievietes, tādēļ viedokļa pārsvars jau saprotams.

kino

Ja tēvs mājās izdara visu to, ko parasti dara mamma, tad neviens neko neteiktu. Un, lai arī mūsdienās ir pieņemts likt dzimumu vienlīdzību priekšā/pakaļā, tāda vienīdzība vienkārši fiziski nav iespējama. Vīrietis nav sieviete, sevišķi - grūtniece vai maza bērna mamma. Tas tomēr ir fizioliģijas, instinktu līmenī. Dabu neapmānīsi! Cik zināms, vīrieši vēl joprojām nedzemdē un ar krūti nav sākuši barot.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Bērnudārzniekus diezvai ar krūti baro. Būtībā šajā vecumā vīrietis mierīgi var strādāt pusslodzi un sieva slodzi ja tāda būtu viņu izvēle.

Duujaa

Jautājumi droši vien būtu: māte grib pusslodzi, vai tēvs grib 2 slodzes? Kas būs ja paliks 1 slodze, nesavilks galus vai vnk nevarēs atļauties ekstras? Kurš no tām ekstrām nav gatavs atteikties, sieva? Utml

Tēvs izteicās, ka esot pārlieku daudz darba uzņēmies, ka nesaprot, kas pa dienām vairs.

Puisītim 3vai jau 4 gadi. Meitenei būs tūliņ 6.

puku_princese

kino
Es Tev šoreiz nepiekritīšu. Un kā ar tiem gadījumiem, kad māte mirst dzemdībās? Kaut kā jau tie tēvi tiek galā. Jā, jāspēj piedzemdēt (tur ārsti palīdz), a tālāk jau var tikt galā jebkurš cilvēks, neatkarīgi no dzimuma. Pudelītes, aptamili, utt., neredzu atšķirību, bioloģiskais tēvs, vai, teiksim, audžumāte. Arī ne visām bioloģiskajām mātēm ieslēdzas instinkti. tiek jau viņas galā, bet mehāniski mācoties lietas, nevis instinktīvi. Te, cik saprotu, runa vispār par bērnudārzniekiem, vispār cits stāsts nekā ar jaundzimušajiem.

Papildināts 28.11.2023 23:19:

lokosoko
Tēvs izteicās, ka esot pārlieku daudz darba uzņēmies <---- divi varianti

Vai nu viņam patīk daudz strādāt, šajā ziņā es viņu saprotu

Vai nu viņam ir nereālas ekspektācijas par dzīves kvalitāti vai tā tiešām ir zema. Nu pats vainīgs. Vai nu vajag darbu ar lielāku stundas likmi, vai nevajadzēja radīt 2 bērnus. Tak bērna radīšana ir divu cilvēku lēmums, un ja tomēr atsevišķos gadījumos viena cilvēka lēmums, tad par šo lēmumu tam arī jāuzņemas atbildība. Nu pats vainīgs, ka neizrunāja ar sievieti finanšu aspektus.

Ā, tas vīrs radiem sūdzas ka sieva strādā pusslodzi? Nesmuki, būtu runājis par to ar sievu un raduši risinājumu, nevis sievai aiz muguras sūkstījies radiem. Fu.

Astoņmizu zobgrauzis

Cik zināms, vīrieši vēl joprojām nedzemdē un ar krūti nav sākuši barot.
vispār jau darbnespēja grūtniecības un dzemdēšanas dēļ no tīri fizioloģiskas puses var būt arī visai īsa, protams, visai atkarīgs no neprognozējamās veselības. Ar krūti obligāti nav jābaro. Fakts, ka personīgi es to gribēju un priecājos, ka Latvija deva gana labas iespējas gandrīz divus gadus ar jūtamu, tomēr panesamu ienākumu samazinājumu pabūt ar "vienu slodzi", t.i., zīdaiņiem. No otras puses, ja salīdzina vīra pensijas uzkrājumus un manējos, tas divu BKA minimālo iemaksu iegrieziens man nepaliek nepamanīts. Kā būtu, ja tie būtu 3 vai 4. Tāpēc man ir drusku striktāka robeža par to, kas ir fizioloģija un kas - dzimumu lomas. Bija arī tā, ka no otrā bērna dzimšanas brīža vīrs uz 6 mēnešiem aizgāja bezdarbniekos, jo alternatīva būtu viņa ilgstoša prombūtne, un varu apstiprināt, ka, daudz krāmējoties ar zīdaini, tēvam rodas tāda pati "maģiskā saikne" kā mātei. Un tas ir ieguvums, par ko nopriecājos vēl šovakar, kad attiecīgais zīdainis sasniedzis jau gandrīz 8 gadu vecumu

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

kino

Es nesaku, ka tēvi nevar tikt galā. Es saku, ka dabas dotie lielumi abiem dzimumiem atšķiras. To, ka arī bioloģiskajām mātēm var būt citādi sakodēts čips, par to arī es uzrakstīju. Kas attiecas uz bērnu, kurš paliek bez mammas, tikai ar tēti - tā ir cita situācija pavisam. Kur arī citi faktori nostrādā, kāpēc vīrietis veiksmīgi rūpējas par pēcnācējiem.

Bērnudārznieki arī vēl ir mazi tomēr, jārēķinās ar to, ka kādam tie bērni būs jāskata gan vakaros un brīvdienās, gan tad, kad slimo. Un te tikai pašā ģimenē var savstarpēji vienoties, kā viņiem ir vislabāk.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

viedaminka

lokosoko
Tēvs izteicās, ka esot pārlieku daudz darba uzņēmies, ka nesaprot, kas pa dienām vairs.

Vīrietis algu var kāpināt divos veidos- palielināt nostrādāto stundu skaitu (vienā vai vairākās darba vietās) vai kāpt pa karjeras kāpnēm un pelnīt vairāk, strādājot to pašu stundu skaitu.

Ja viņi ģimenē ir vienojušies par tādu modeli, kur sieva strādā pusslodzi, tad tam ir bijis kāds pamats. Ne visi vīrieši aktīvi iesaistās ģimenes sadzīvē - gatavo ēst, uzkopj, rūpējas par bērniem un pavada laiku ar viņiem. Ja sievai pie pusslodzes ir aukles, tad, acīmredzot, vīrietis nemaz tik daudz neiesaistās.

Nākamreiz, kad tas tavs rads sūdzēsies, pajautā kā viņiem ar darbu sadali mājās.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438495