Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Arhitekts

Anahita

Anahita

Labdien!

Varbūt kāds varētu padalīties ar atsauksmēm par arhitektiem? Kuru ieteiktu, kuru neieteiktu? Ko ņemt vērā, izvēloties īsto?

Paldies!

Neieteiktu paļauties uz cāli, drīzāk uz draugu un paziņu ieteikumiem. Es tieši cālī uzrāvos, bija labas atsauksmes. Bet uzvārdu neteikšu, jo daudz gadu pagājis, varbūt viss ir citādi.

Dzeltenacielava

Bija te viena pārbūvju arhitekte, uz to arī neuzraujies!

Aha, tā pārbūvju arhitekte arī te bija ieteikusi manu arhitektu un bija arī citas labas atsauksmes. Njā. Uzrāvos. Man tas projekts joprojām plauktā stāv. Sliktāk iztērētā nauda ever.

Gemma

Man identiska pieredze. Cālī šādas tēmas kāds izmanto, lai reklamētu citur neejošu preci.

Pēc tam, kad bijām naudu un laiku zaudējuši izmēģinot cāļa ieteikto, nācās nomainīt, lai projektu jau cits pārtaisītu.

Anahita

Kāpēc tas ir tāds noslēpums - nosaukt vārdu un uzvārdu, lai cilvēki zina, kuru iesaka, kuru neiesaka, pieņemot lēmumu?

Par ārstiem var atsauksmes atrast, bet šis, kā valsts noslēpums.

Anahita
Man tas bija pirms 10 gadiem. Es saprotu, ka lai gan man tas laiks paskrēja vēja spārniem, viņš cerams ir paspējis mainīties. Nu nevaru teikt, ka šobrīd ir slikts, jo nezinu. Bija tāds jauns džeks. Kas bija interesanti, viņš nemaz nebija īsts arhitekts, visus gala papīrus parakstīja citi, sertificēti arhitekti vai projektētāji. Bet tas sākumā nekur nefigurēja. Tā ka tas arī ir svarīgi.

Papildināts 06.12.2023 00:06:

Viņš vēl uz būvvaldi tantēm stiepa kaut kādas končas un tādā veidā sagādāja kaunu manam vīram, kuram toreiz bija jābūt klāt. Tagad jau savādāk, viss attālināti.

Papildināts 06.12.2023 00:14:

Vienvārdsakot, viņš pozicionēja sevi kā arhitektu. Visu izrunājām tieši ar viņu. Pirmo uzmetumu uzzīmēja pilnīgi savādāk kā runājām. Tā ka pilnīgi. Piemēram runa par lieliem logiem, bet uzzīmēja burtiski šaujamlūkas. Mēs gribējām mazu māju. Tikai 160-180m2. Nu tad dabūjām noklausīties, ka neviens tik mazas nebūvē. Arī istabas izvietoja ne tā kā gribējām. Bet es sapratu, ka nav vērts, starpsienām pēc tam uztaisītu atsevišķi izmaiņas. Man tagad šķiet, ka viņam vnk bija gatavs projekts, kuru smērēja vairākiem cilvēkiem un negribēja neko tur mainīt. Tagad apskatījos, ka firma tā pati, bet viņš tiek prezentēts kā uzņēmuma vadītājs. Un arhitekte ir cita.

Gemma

Es ceru, ka manējā vairs nestrādā. Tik ļoti neienīstu, lai tagad meklētu vecos papīrus (laimīgi aizmirsts kā sauca) un publicētu vārdu, uzvārdu viņas bērniem un mazbērniem par kaunu.

Ja būvētu tagad, tad prasītu arhitekta vārdu no tiem paziņām un draugiem, kuru dzīvesvietas man patīk.

Spoks

Pēteris ir Godavīrs, Jānis - lohs

Papildināts 11.12.2023 20:44:

paskatoties Jūrmalā kā arhitekts sev māju ceļ - danu tos arhitektus

NoSilence

Pie arhitekta jāiet ar skaidru vīziju, skicēm. Internetā var atrast gatavus projektus, uz kuriem var veidot savu vēlmju skices.

Nav jābaidās lūgt labojumus, ja celtniecības gaitā rodas izmaiņas, kuras iesniedzot būvvaldē, māju var drošu nodot ekspluatācijā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438501