IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
justme

deleyla
Izklausās labi. Tu lieto arī Ganirelix? Ir jābūt vismaz 18mm lai punktēti, tad jau tos 3 punktēs tas mazākais laikam īsti neuzspēs.

deleyla

justme
Ja tos 3 sapratu ka ja .

Ja ganirlex

Papildināts 29.11.2023 11:40:

Rekovell,ganirlex un gonal bija 3 dienas

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Šķiet, te bija meitenes, kurām bija era un histero reizē, gribēju jautāt, par pg lietošanu. Tajā dienā, kad plānots histero un era, pg taču turpina arī tajā dienā pirms procedūras, vai ne?

justme

Tutta
Jā, tikai man procedūta bija 10:00, tajā laikā arī it kā jālieto, bet doka teica procedūras dienā likt 9:00

Hej!

justme
Ah, paldies! Tā jau man šķita, bet uzreiz piemirsu dakterei pajautāt.

justme

Tutta
Pie kura doka esi?

justme
Pie Vītiņas. Tagad plānā histero, era, mikrobioma un arī ar vīru nodevām analīzes uz kariotipu. Trombofīlija pie iepriekšējiem transfēriem jau bija "nesegta" ar clexane, tāpēc pārrbaudīts tiek viss pārējais.

floriana

Ir kādai informācija, kad varētu būt gaidāmas nākamās vēstules aicinājumam uz Valsts procesiem?

Vienīgie puiši, kuriem skriešu pakaļ, bēgs no manis prom un sauks "Noķer mani mammu!"

Tutta
Kurā dienā tev histero?

Mums principā tie paši izmeklējumi un analīzes šobrīd (man + trombofīlija) un tā pati ārste.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511