IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Mellenes
Man nākamnedēļ, 6. decembrī. Kad Tev šis plānots?

Pagājušonedēļ nodevu analīzes priekš histero un pie reizes arī uz kariotipu, kariotipa atbilde jau šodien atnāca, ļoti ātri. Vīram gan vēl nav, kaut abi vienā dienā nodevām.

OdzinaPodzina567

Man arī drīz būs histero pie Vītiņas jo usg uzrādies kas aizdomīgs. Kā ir EGV tur uzreiz laidīs narkozi? Vai līdzīgi kā ivfR sākumā skatās bez narkozes? Tik ļoti negribas atkal to narkozi bet nu labi ka pamanīts tas izaugums vismaz.

Papildināts 29.11.2023 15:52:

Man sanāk būs 7.c.d

deleyla

Papildināts 29.11.2023 15:52:

Nav par daudz?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

OdzinaPodzina567

deleyla
Tev taču stimulācija šobrīd? Tad ir ok. Man bija pat vairāk.

deleyla

OdzinaPodzina567
Ja .paldies .nomierināji. es vnk domāju vai ar zālē arī nav par daudz

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Tutta
Šo piektdien.

Jā, mums arī kariotips bija aptuveni nedēļas laikā, lai gan teica, ka būs daudz ilgāk.

OdzinaPodzina567

Teica, ka ar narkozi.

pukainaa

deleyla
Pilnīgi normāli cipari, nav par ko satraukties !

OdzinaPodzina567
man liekas, ka ivf rīga vienīgi šāda iespēja bez narkozes .

justme

deleyla
Tevi sūtīja uz analīzēm vai pat veici?

femmefatale

deleyla
Nē šis nav daudz. Te meitenēm ir redzēts gan 3000 gan 4000 estradiola pie stimulācijas.

deleyla

femmefatale
Ok.paldies meitenes

Papildināts 29.11.2023 18:14:

justme
Sūtīja pirms punkcijas.

Alat, asat, tie didimeri vai kā viņus utt.

Rādītāji visi labi pat zemāki ka bija septembri

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511