IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

floriana
Domāju, ka janvārī. Es iestājos rindā septembrī un man dr teica, ka provizoriski varētu būt uz janvāri, bet dabūju savu kārtu jau oktobrī. Tā kā ik pēc 3 mēn sūta, tad tagad jābūt janvārī. Šķiet, ka arī rindas nav garas.

Papildināts 29.11.2023 20:01:

Es šai grupiņā jauniņā esmu. Aktīvi neiesaistos, bet kādu brīdi jau sekoju līdzi. No sirds visām novēlu tikt pie saviem bērniņiem!

deleyla
Man stimulācijas laikā bija 5000+ estradiols un viss bija labi (24 olšūnas ieguvām gan), pēc punkcijas bija jānodod atkārtoti, bija ļoti nokrities un varēja taisīt ET.

Šodien pēdējā, noslēdzošā stimulācijas diena, piektdien jau punkcija! Mani sabiedēja, ka pozitīva covid testa gadījumā punkcija netiek taisīta. Mazums tie testi nepareizi ko rāda. Tagad baidos sabiedriskajā transportā braukt un uz darbu iet

Leitza
Man atkal teica, ka punkcija vienalga notiek, tik viņi klīnikā sagatavojas, ka tev pozitīvs kovids.

justme

deleyla
Oho, mani ne reizi stimulācijā nesūtīja nodod estradiolu

deleyla

justme
Es ar pabrīnījos. Nezinu vai tas labi vai ne

Papildināts 29.11.2023 20:21:

NoSirds
Man ET nebūs ātrāk kā februārī

Papildināts 29.11.2023 20:21:

Leitza
Testu jataisa

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Ritucis
Nu es ceru, ka tā tomēr ir, citādi viss vējā

Papildināts 29.11.2023 20:25:

deleyla
Es jau par testu samaksāju un man taisīs testu pirms procedūras. Man ivf riga.

Leitza
Ir ir, vismaz man EGV virsmāsa, kad visu stāstīja kas kā jādara, tad vēl piekodināja, ja tests ir pozitīvs, lai ziņojot, punkcija būs tāpat, tik viņiem jāsagatavojas savādāk.

Ritucis
Dzeltenajos skafandros nāk?

TePatVien
To nezinu nav vēl tā gadījies bet es ar aizdomājos, kā tad savādāk viņi sagatavojas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511