IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Tutta
Es lietoju Clexane pie pēdējiem 2 FET. Tagad 10:00 ir Histero, cerams ka kaut ko atradīs dzemdē kas traucē procesam.

Tulpe123
Brīžiem šķiet, labāk lai kko atrod, nekā pasaka, ka viss kārtībā

Sveikas, meitenes! Es centos pāršķirstīt runāto, bet īsti neatradu, ko meklēju

Papildināts 07.12.2023 11:06:

Sveikas, meitenes! Es centos pāršķirstīt runāto, bet īsti neatradu, ko meklēju Varbūt varat padalīties pieredzē par simptomiem un sajūtām pēc apaugļošanas procesa, kirām jau ir bijis? Kurā dienā pēc trasfēra sajutāt kādas izmaiņas, vai tādas vispār bija? Vai taisījāt arī kādu testu pirms analīzēm?

boblija

zzippo.m
Par simptomiem neizteiksos, man no PG ir viss iespejamais, ari nelabi no ritiem... bet, identiski ir vienmer, pozita rezultata nav.

testejos es ka nenormala, pasutu cupu testus no amazones un vismaz reizi diena testejos. Biezak gan divreiz.... nenormala, zinu. Bet tad man tada kontroles sajuta par pipnigi nekontrolejamu procesu- man ta der vislabak, mazak stresa un zinu, ko planot sava dzive

ja jau Jūs visi apkārt esiet tik svēti, tad vakaros aizlūdziet par mani- grēcinieci...

vai nu kakā, vai kāp nost no poda...

Tracina tie cilvēki, kas, cenšoties izklausīties kulturāli, nemitīgi runā par Mocartu, bet patiesībā nav redzējuši nevienu viņa gleznu...

saviem bērniem mēs varam atstāt divas lietas - spārnus un saknes. pirmos, lai varētu aizlidot un otros, lai būtu, kur atgriezties...

deleyla

boblija
Man šķiet liela daļa cenšos oni ir addict uz testiem

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

boblija
Jā, man arī ar PG visādi iet.

deivons

zzippo.m

simptomu var nebūt un tas ir normāli, bieži vien sajūtas var būt no zālēm

neiesaku baigi testēties ir gadījumi kad nerāda neko tests bet beigās gulbja analīzēs ir viss kārtībā, vai var būt tā ka tests rāda bet gulbī mazs hcg un nav dinamikas... nevajag sevi lieki satraukt, mēģini novērst domas, darīt kas patīk šajās dienās

Ritucis
Man tikko bija Histero, jā bija vairāki polipi dzemdē. Par ko savā ziņā priecīga. Tad vēl jāgaida analīzes par mikrobiomu un pataloģijām. Nākamajā ciklā tad ERA testu taisu un tad mēģināsim 5reizi.

deivons

Ritucis
endometrija nepietiekamību man ārstēja ar trental, PRP terapiju, kombinācijā ar estrofem, varbūt nav pietiekami darīts lai to uzlabotu.

atceros te kādreiz bija diskusijas par embriju testēšanu, ko pārsvarā IVF R liek visiem darīt, daudzas teica ka tā ir naudas kāšana, bet realitātē tomēr tas ir vajadzīgs, jo tiešām ejot pie ģen. man teica ka vesliem pāriem var būt tādi gadījumi ka ir savs % nederīgu, pēc tam tikai lieki pārdzīvojumi ....

ja netestējat uzreiz tad uzstājiet uz biopsiju

Meitenes, sveikas! Turu ikskus par tam, kas procesos, lai izdodas!

Saja foruma ieprieks lasiju par tadiem peptidiem, kurus dazas meitenes lietojusas - Zhenoluten un Endoluten. Vai kadai no jums ir info? Palidzeja, nepalidzeja? Ir verts? Prasu, jo dargs prieks.

Vai kada no jums ir lietojusi FH Pro no iherb? Bija uzlabojumi?

Mils paldies un jauku dienu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511