IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
justme

zzippo.m
Man blogā bija smuki sarakstīti simptomi kurā dienā kas bija, žēl, ka cālis blogus dzēsa. Bet cik atceros kādā 3 dienā bija dedzinoša sajūta dzemdē vienā punktā nu tā sajūta bija tāda izteikta, tobrīd jau nojautu, ka kaut kas būs, 4 dienas naktī bija nedaudz brūngani smērējumi, principā tik cik uz papīra, un 5 dienas dienā bija smērējumi sārti ar brūnganu. Piektajā dienā vakarā tests bija jau pozitīvs. sestajā diena hcg bija pāri 30.

Bija arī nogurums, bet to novēlu vairāk uz progesteronu.

Vispār pēc tā transfēra bija tāda miera sajūta, testus nemaz negribēju taisīt, bet tā dedzināšana un smērēšanās bija aizdomīga. Testu arī mierīgi taisīju, iemērcu, un aizgāju dzert kafiju, par to vispār aizmirstot, vēlāk kad gāju uz vannasistabu mani sagaidīja 2 svītriņas. Kaut kā iekšēji jutu, ka ir. Un jā dēlam jau 2g5m

Otrajā transfērā, gan biju visu laiku uztraukta, tā miera sajūta nebija. Tas arī bija neveiksmīgs.

deleyla

Man ar histero priekšā, ko patiesībā ļoti gaidu

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme
Man bija ļoti līdzigi, bet bez smērējumiem.
Tiešām bija miera sajūta un izbaudīju septembra sākumu, kad dažas dienas pēc transfera gāju sēņot (mežs pie mājām, bez piepūles). 6-dienā taisīju testu un bija pozitīvs, 8-jā dienā hcg - 158.

Man tā bija ar iepriekšējo transfēru, arī jau 5.dienā bija pozitīvs, bet pat jutu to vienu brīdi, kad iesakņojās, arī biju mierīga. Nez kapēc šis man tā nedod miera.. ir 6.diena, bet tests negatīvs, sajūtas arī nevar saprast..

zzippo.m
Sveika, nezinu vai tas nomierina, iepriekš jau esmu teikusi, man bija tieši 0 sajūtu pie veiksmīga transfēra. It nekādu simptomu. Patiesībā kkādas pārmaiņas sajutu tikai tad, kad bebis sāka kustēties vēderā

Tulpe123
Tev parastā USG polipus neredzēja?

Ritucis
Nē neredzēja

deivons
Man šobrīd ir tikai palicis viens sasaldēts. Ir doma iet visu stimulācijas procesu atkārtoti, lai būtu vēl kāds embrītis. Jārunā ar doku, jo cik noprotu, tad no sākuma embrīši un tad visas dzmedes pārbaudes.

Papildināts 07.12.2023 17:35:

Tulpe123
Paldies par atbildi, uzjautāšu dokam par šo.

totaleclipse
Tas, protams, dod cerības, ka vienmēr jau var būt visādi. Zinu, ka nevajag sevi noskaņot un domāt negatīvu, bet mana galva diemžēl ir tā, kuru ir grūti pārliecināt par šo "gadīties var visādi". Saprotu, ka vairāk vai mazāk pozitīvs tests parādās 5.-6.dienā, arī pēc savas pieredzes, tapēc māc bažas, ja tests šajā laikā ir negatīvs... zinu, ka skaidrību dos tikai analīzes, bet sajūta, ka līdz tam mana nervu sistēma atteiks darbu

squirtle

zzippo.m
Man pirmajā transferā bija tā ka jutu implantāciju 4.dienā, laikam 7.dienā tikai tests bija pozitīvs blāvs.

Otrajā transferā jutu implantāciju tikai 6.dienā un šķiet ka 8.dienas testā tur kko izbolīt varēja. Pirms tam balti kā lapas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511