IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

zzippo.m
Es arī gāju uz analīzēm neko negaidot un atnāca labs hcg. Pēc tam katru analīzi nodevu neko negaidot, katru usg neko negaidīju, pat dzemdībās vēl neko negaidīju tikai atvedot mājās bebi jau drusku uzelpoju

Paldies, dāmas! Šis gan tāds tīri intereses jautājums par implantēšanos, kā jūs sajutāt? Man bija stipri velkoša sajūta mugurā, uzreiz sapratu, ka tas ir tas moments. Cik esam ar draudzenēm runājušas, viņas teica, ka neatšķīrās no MR velkošās sajūtas vēderā. Dabīgās apaugļošanās periodā laikam tik pastiprināti neseko līdzi, tāpēc šķiet, ka MR, bet zinot katru brīdi IVF periodā, laikam vairāk analizē visas tās sajūtas. It sevišķi tās mazliet "traki" cerīgās dāmas

Ausma2023

Ritucis
Kāpēc Tu gribi iet vēl vienu stimulāciju, ja embrijs gaida ?

squirtle

zzippo.m
Es izjutu tā kā sāpes labās olnīcas rajonā. Un abas reizes bija identiskas sajūtas. Nezinu kādēļ tieši labajā pusē. Kaut kas gan jau atstarojās vnk. Nekas cits baigi nebija, bet zinu meitenes kam bijuši rozīgi izdalījumi.

deleyla

Man muļķīgs jautājums. Pagājušā 5diena bija punkcija.sodien loto nosalu un izdomāju ieiet vanna.tikai pēc atcerējos ka vannu nedrīkst 10mit dienas pēc punkcijas. Nez es ļoti tagad kaiteju sev.vnk es nespēju sasildīties mājas. Nu ne tēja, ne sega ,ne dūša palīdzēja.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deivons

deleyla
kas var notikt tā ir infekcija, man neļāva līdz nākamajām MR

deleyla

deivons
Es vnk reāli aizmirsu ...bac nu tagad vnk jāver ka viss labi.mr jābūt 1dien

Papildināts 08.12.2023 16:27:

Es vanna neesmu gadu gajusi( man nepatik) vnk ārā gaidot sabiedriskos parsalu

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

boblija

deleyla
Ja tas tevi nomierina, man tikai dazas dienas iesaka izvairities no vannas un baseina.... bus labi

ja jau Jūs visi apkārt esiet tik svēti, tad vakaros aizlūdziet par mani- grēcinieci...

vai nu kakā, vai kāp nost no poda...

Tracina tie cilvēki, kas, cenšoties izklausīties kulturāli, nemitīgi runā par Mocartu, bet patiesībā nav redzējuši nevienu viņa gleznu...

saviem bērniem mēs varam atstāt divas lietas - spārnus un saknes. pirmos, lai varētu aizlidot un otros, lai būtu, kur atgriezties...

deleyla

boblija
Es ceru ka nekas slikts tas nav.

1dien vizīte klinika

Meitenes sodien bija punkcija....pie musu smaga augsanas posma izdevas dabut 5!!!! Gb

Es vispar biju domajusi ka bus 0, cik saprotu operaciju zale prasot Lakutinam prasiju vai sanaca, teica jaa un skiet gatava apkert vinu biju operaciju zale...☺️☺️☺️beigas 1 tuksa un sanaca 4 apauglojam, soreiz gaju uz pilnu banku-embrioskops, embrio glue. Biju izdomajusi ka ja bus ko testet nemsim pgs dr.sakuma meginaja atrunat jo man ir tikai 35...bet kad pateicu ka bij izcilas kval.embrijs kas pat nepiekeras, beigas panemam visu, finansiali protams ieguldijumi lieli bet cerams sis risks attaisnosies

Papildināts 08.12.2023 20:09:

Tagad protams jacer ka bus ko testet...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511