IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

agy_88
Paldies, ka padalījies ar savu stāstu. Lai tagad aug stipri un veseli . Katra šūniņa un pārzīvotā diena ir brīnums.

Aurorina
Es tiesam biju noskanojusies uz 0, tiesam...es pat sodien nepamaniju ka virs ir noskuvies...un pirms.operacijas man spiediens bij gandriz 200

Man pat magniju laida ieksa lai es nomierinos..

agy_88
Vai iepriekš ir bijušas neveiksmīgas stimulācijas, ka bija tik liels satraukums?

Nu redz, veselas 4!

deivons

agy_88
Apsveicu ar pārsliņām.

Diemžēl ģen.problēmas embrijiem var būt arī ja vecums būtu zem 35. Nesaprotu kāpēc tādi uzskati ārstam.

deleyla

agy_88
Super labas ziņas!no sirds priecajos

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Nesatraucies, būs labi. Tas aizliegums ir piesardzības dēļ. Turklāt no pagājušās 5dienas jau vajadzētu būt visam sadzijušam.

deleyla

zzippo.m
Paldies. Vnk man bail kko sačakarēt ja plāna vēl stimulacija un histero

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

agy_88
Priecājos Tev līdzi!

Paldies liels

Priecaties protams vel agri, jo nav zinams vai vel kas izveidosies, bet nemot vera ka es biju vispar noskanojusies ka neka nebus, tad protams prieka pilnas bikses.Aurorinaja si ir mana 4.stimulacija. 1.beidzas ar SA, 2.nebija embriju, 3. neskatoties uz to ka arsts teica ka ir izcilas kvalitates embrijs, pat nepiekeras, pec pus gada pauzes nomainijam kliniku, redzesim ka te mums ies...

Neiny

Sveikas, meitenes!

Meklēju kādu cerības- varbūtības iespēju- man dikti zems hcg un arī nedubultojas kā vajag..Varbūt kāda ir zinošāka un var man pastāstīt par FET procesu.

28.11. bija FET..07.12. hcg rādījums bija ap 38. Ārsts īsti priecīgs nebija, bet nu vēl gaidām. Pati uz savu galvu testu uztaisīju arī 09.12.- hcg- tikai 54. Tātad 48h laikā nav pat dubultojies.

Es te savā galvā prātoju, kas notiek FeT dienā, embrijs taču nepieķeras uzreiz, var paiet stundas/dienas, kamēr pieķeras un tik no tās dienas, kad pieķeras hcg sāk augt. Meklēju kaut kādu mierinājumu, a ja nu pieķerās daudz vēlāk, tapēc arī hcg tik mazs....

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511