IVF, ICSI, IUI Decembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Sveikas, meitenes!

Punkcijas laikā paņēma analīzes un atklāja polipu. Daktere, protams, piedāvā to izņemt, bet privātklīnikā taču valsts procesa ietvaros nesedz histerorezektoskopiju? Iepriekš to veicu Gaiļezerā, izskatās, ka šoreiz darīšu tāpat - izdevumi jau līdz šim gana lieli, negribētu par maksu veikt arī šo procedūru, ja ir iespējams bez.

deleyla

Vēlreiz nvd zvanīju teica ka visām jābūt VP ietvaros

Papildināts 11.12.2023 16:52:

Monta91
Man histero būs 1slim pa valsts kvotam

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Skaidrs, paldies, tad viss kā biju iedomājusies - arī dodos uz 1.slimnīcu vizītē nākamnedēļ.

deleyla

Monta91
Ja man dr iedeva usg bildi ,norikojumu

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

cipsis

Engolija
Sveika. Esmu jau veiksmīgi ar bēbīti klēpī un ļoti sīki vairs nelasu katru ierakstu, tik pārskrienu pāri. Runājot par hlamīdijām, iesaku uztaisīt antivielu testu uz hlamīdijām. Man kaut.kad ir bijušas hlamīdijas bet neesmu pamanījusi un ārstējusi līdz ar to olvadu izņēmu ārā jo.bija bojāts. Īsti nezinu kā medicīniski izskaidrot bet man hlamīdiju tests parādīja ka ir negatīvs bet antivielas testa cipari bija augsti, tas nozīmējot ka pastāv iespējas ka pie ovulācijas laikam viņas var ķipa palikt aktīvas un iznīcināt embrīti. Tad daktere uztāja lai izņemu tomēr arī otru olvadu neskatoties uz to ka olvads bija.labs, veicām transfēru un tiku pie mazulīša.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438511