Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba kolēģu untumi.

Tacco

Kā Jūs rīkotos situācijā,kad dažas no darba kolēģēm izdomājušas klāt svētku galdus, pušķot darba vietu un par to pieprasa samaksu? Ne par to brīdināja, ne prasīja vai kāds vispār piedalās. Nostādīja fakta priekšā it kā tas būtu pats par sevi saprotams,ka darba vietā jābūt eglei un rotājumiem. Dullas un ķertas uz tiem svētku galdiem. Riebjas. Es jau teicu,lai ar šīm lietām tērē enerģiju mājās, nevis savu saimnieciskumu un talantu uzspiež visiem.

Tacco
Samaksātu, cik prasa, un izbaudītu!

Meauk
Es uz darbu nāku strādāt un nevēlos nevienu lieku eiro tērēt uz to, par ko mani nebrīdina. Man dziļi vienaldzīga egle darba vietā, es to rotāšu mājās un izbaudīšu kādā no Ziemmasvētku tirdziņiem. Darbā arī būs balle un tur būs gan rotājumi, gan egle. Mēs katrs savulaik uz loga sakarinājām lampiņas un viss.

Nomaini tak vienreiz to darbu, ja visu laiku jāsūdzas!! Nervus sabeigsi!

Undomiel

Atkal Hiāra un viņas briesmīgie kolēģi?

galaktika
Iemeslus kāpēc nemainu darbu jau minēju, turklāt nav garantijas,ka citā darba vietā atkal nebūs tāda tipa kolēģes,kam visur vajag pušķot, gatavot, klāt un ņemties. Lai jau izpildās, bet lai man neliek par to maksāt, es to naudiņu varu iztērēt citām lietām.

Papildināts 29.11.2023 17:01:

Undomiel
Krauja!

Nu tad nemaksā! Tevi pie krēsla piesien un prom nelaiž, kamēr neesi samaksājusi?

Tacco
Citā darbā vēl papildus būs loterijas ar dāvanu pirkšanas pienākumu

Meauk
Uz mani tas neattiecas, jo es uz tādiem pasākumiem neeju. Bet loterija ir ok,ja par to vienojas viss kolektīvs.

Šeit ir cits variants, viens izdomā un visi maksā.Galvenais neviens neburkšķ. Kur var būt tik pakļāvīgi cilvēciņi.

galaktika
Nemaksāju, atbildes reakcija-ar mani nesveicinās.

Lusesita

Tacco
Cik tad bija jāpiķo?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438513