Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba kolēģu untumi.

Tacco

HelenasTante

Met tie, kas grib un var. Ceru, ka palīdzēja

Don't grow up! It's a trap

HelenasTante
Mums met visi, izņemot mani, jo es neuzskatu,ka tas ir pareizi.

HelenasTante

Apsveicu

Don't grow up! It's a trap

Ja smuka egle, ar realu svētku sajūtu- samaksātu un atviegloti nopūstos, ka kads to paveicis.
Ja tizla galīgi- drosi ka nedotu ne centa.

lutekle
Kas grib egli, lūdzu ,lai pirms tam pajautā, nevis uzreiz nopērk un uzstutē un uzliek visiem pienākumu maksāt. Es svētku sajūtu varu radīt ar parastajām lampiņām, kuras uzliek uz loga vai palodzes un pietiek. lētāk un vieglāk, nekā krāmēties ar egli. Bet mums jau dažām vajag izpausties un vēl par to naudu paprasīt.Jo skaisti taču. Grib par saviem talantiem naudu.

Sviestabeka

Es tādā situācijā priecātos, ka man neliek pušķot un šmorēt, bet tikai naudu paprasa. Samaksātu un pēc tam baudītu rezultātu. Labi, ka ir kāds, kas uzņemas to izdarīt. Svētki tak.

Sviestabeka
Svētkus var svinēt mājās. Man vienalga ir egle darbā vai nav. Bet kas uzņemas,lai dara, nav problēmu, bet par savu naudu. Es neprasīju.

Indza

Tacco

Nemaksāju, atbildes reakcija-ar mani nesveicinās.

Tu tak uz darbu strādāt ej, ne sveicināties. Nemaksā, nesveicinies, strādā! Kam tēma?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Tacco
To laiku ko tagad peries, būtu vai nu nopelnijusi tos 6€, vai jau x reizes pateikusi tiem kolēģiem to pašu ko šeit atkārtojies.

Ja abiem risinājumiem esi par tizlu, atliek stavus lēkt Daugava. Vieglāk nebūs arī uz priekšu un citos gadījumos.

Pasaki lai sudz tiesā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438513