Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba kolēģu untumi.

Tacco

NoSilence

Sharliina
Bet es visu laiku skatos un domāju. Nu patīk atrast visiem problēmas tur kur viņu nav un tad dienām cepties par štruntiem
Priecē, ka nav lielāku problēmu par ko satraukties. Štrunts par autores tukšo konta stāvokli, par to būtu man lielāks satraukums. galvenais, lai veselība, naudu nopelnīs.

Bet tur vispār tāda neforša atmosfēra nolasās. Kamēr rotātājas nav uz vietas, nerotātājas par viņām ieņirdz un gan jau arī rotātājas neko glaimojošu nedomā par nerotātājām.

magoņmaizīte Berta

Neforša atmosfēra tāpēc, ka strādā kaut kādas biezo sievas, kam nauda nav problēma, bet tās, kurām ir problēma, nespēj pieņemt, ka tā viš i, un tur neko nevar darīt. Vienas ir neempātiskas, un nesaprot, kā var Nebūt, otras arī nesaprot, ka cits cilvēks jau nav vainojams par to, ka viņam Ir Nauda Un Kantu nelasa ne vienas, ne otras , visām tik Materiālais prātā

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

dezavu
Mēs neieņirdzam, bet baudam mieru,kad rotātāju nav klkāt. Labs klusums un miers valda.

magoņmaizīte Berta
Nav vainojams ne ka ir, ne ka nav naudas. Viss ir attieksmē. Man attieksme,es gribu un visi maksā nerullē.

Šis cepiens beidzas, bet ir nākamais,kad aktīvistes pirms Ziemassvētkiem izdomājušas šoreiz nevis klāt galdus, bet pasūtīt gatavu visu. Tas nav lēti. Pasakatījos cenu, sapratu,ka piedalīties negribu.

Papildināts 07.12.2023 15:06:

NoSilence
Man ir pilns arī ar citām problēmām, par kurām domāt, un tās ir gana nopietnas. Šis cepiens ir sekas.

Papildināts 07.12.2023 15:08:

pelēkā pele
Mums ne tikai kūkas pērk, bet vēl ir jāklāj galds, vēlams ar visu noformējumu.

Tacco
Ziemassvetku Grinčs esi..

Es dekoreju darba vietu uz visiem svetkiem, rotājumus apmaksā prieksniecība. Ja kadreiz iekaveju visi sāk uztraukties, kā ta mēs šogad bez atmosfēras. Dekorēju labprātīgi, priecajas visi. Grinču nav. Novērtejumu no prieksniecības saņemu. Visi laimīgi. Balles un paesanas uzsauc prieksniecība. Lai būtu laba atmosfera kolektīvā par to ir jadomā visiem.

efrekia
Es neesmu pret svētkiem, bet par neinformēšanu,ka kaut ko dekorēs un iekasēs naudu.

Papildināts 07.12.2023 15:51:

rotājumus apmaksā prieksniecība.

Atslēgas vārds. Manis pēc var rotāt cik un kā grib,lai tikai neprasa no manis naudu, pie tam,kad līdz algai vēl jāgaida.

Tacco
Nu bet par brivu jau nesanaks. Ja Jums nav paveicies ar prieksniecību, tad jametas pašiem. Un īsti nesaprotu, kas domats ar dekoriem. Parasti jau var izmantot vairakus gadus. Ja adventes vainags, tad katrs savu reizi var uzpīt, cik tur ta darba.

efrekia
Pasaki,kāpēc mums jāmetas pašiem, kāpēc? tāpēc,ka kāda grib tos rotājumus? Nevar iztikt ar prieksņiecības rotājumiem? Vēl vajag atsevišķi izpausties?

Adventes vainags man ir mājās un nekādus vainagus darbam netaisos ne pīt, ne nest!

Parasti jau var izmantot vairakus gadus.

Nav mans gadījums, te vajag katru gadu savu, neder vienas lampiņas, vajag citas.

Tacco
Pasaki,kāpēc mums jāmetas pašiem, kāpēc?

Aizej pajauta prieksniecibai vai nevar atvelet budzetu rotajumiem, ka visiem gribas un varbūt nevajadzes pasiem

Papildināts 07.12.2023 16:40:

Ja pašai negribas ne taisīt, ne maksat, bet pārējie to visu grib, tad atliek samierinaties ar to, ka citi rauks degunus. Tada ir dzīve.

NoSilence

efrekia
Ja pašai negribas ne taisīt, ne maksat, bet pārējie to visu grib, tad atliek samierinaties ar to, ka citi rauks degunus. Tada ir dzīve.

Neviens neko nerauks, pat ne degunus. Ir jāizaug no šīs domāšanas. Nav svarīgi, ko citi domā (ja arī padomās, tad uz īsu brīdi, jo pašiem sava dzīve), galvenais, lai autore pati izskaidro savu nostāju, lai kolēģes negaida, nerēķinās un neiekļauj izmaksās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438513