Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba kolēģu untumi.

Tacco

PuupoliiC

.. nu nav jau galīgi arī tā, ka pilnīgi po uz mazo, bet draudzīgo kolektīvu !

Vairākuma principu, neviens nav atcēlis !

Bet labi vien, ka tā, cālī ir tēmas, a-ļa : šī un pārējās no sērijas, kad tjip nenovērtē, bet es fujārīju, kā mazais ezīts,, utt !

Tad nebūs gadijumu, kad ienākot ofisā, citi apklust un izklīst

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Man ir aizdomas,ka dāmas varbūt ģimenē nenovērtē, tāpēc izpaužas, kur var. Nu nav visas saimnieciskas un izdarīgas priekšā, pakaļā. Mājām savām es censtos, bet darbam, prriekš kam? Lai citi novērtē manu talantu, saka, cik es mākslinieciska, precīza un pareiza?

Papildināts 07.12.2023 17:24:

efrekia
Nevajag savas iegribas uzspiest citiem,kas par to nav gatavi maksāt.

NoSilence

Tad nebūs gadijumu, kad ienākot ofisā, citi apklust un izklīst
PuupoliiC
Tad tiem izklīdējiem jāpieaug un jānorūdās. Ja autore negrib un NEVAR atļauties ne rotājumus, ne pasūtīto pārtiku, tad viņai cherez ņemagu jālien visiem pakaļā, lai tikai neviens neko ļaunu nepadomātu un no rītiem ienākot ofisā, neizklīstu. Tikai pēc tam, lai mežā iet dzīvot, jo cik saprotu kredītlikmes mājokļa kredītam pieaugušas.

Pēc šīs domāšanas dzīvo lielākā daļa iedzīvotāju.

Man daudz lielāka cieņa un respekts pret kolēģiem, kuriem ir savs pamatots viedoklis, nevis barā blējējiem.

Tacco
Tu visu laiku par to, ka iepriekš neinformēja. Ja būtu informējuši, mestu to naudu? tāpat taču nemestu, jo tev tos svētkus darbā nevajag. Tad ko tur iepriekš informēt, cik garš tik plats, iznākums viens. Tu nepiedalies.

dezavu
Nu ja informētu, varbūt arī mestu, ja protams runa par laicīgu informēšanu.

Papildināts 07.12.2023 18:03:

NoSilence
. Tikai pēc tam, lai mežā iet dzīvot, jo cik saprotu kredītlikmes mājokļa kredītam pieaugušas.

loti augušas, tāpat arī komunālie...Bet vēl gribas arī kaut ko apēst un varbūt kādu jaunu drēbi nopirkt.

Tacco
Priekš kam, tev taču vainags jau mājās.

dezavu
Ar mājas vainagu viss labi. Darbā varu svinēt, varu nesvinēt, viss atkarīgs, kura kolēģu grupa tai dienā darbā.

Nu bet mājās jau arī gadās, kad ciemiņi uzprasās, un ir jātaisa galds un jādekorē, jo tuvi radi un kā tad atteiksi. Tā tak arī gadās.

Tacco
Tu man atsauci atmiņā manu pirmo darbavietu, kur kolektīvs vidēji ap30, visi uz visu ko gatavi. Bija dažādi ārpus darba pasākumi, ekskursijas, braucieni, bet viena kolēģe patsmit gadus vecāka un nekur nepiedlījās. Tad nu reiz, nebija todien darbā vai kā, nepajautāja viņai vai brauks un vēlāk piemirsās. Tādu furoru sacēla, kādēļ viņai nav paziņots, visi uz karstām pēdām atvainoties un iekļaus viņu braucēju sarakstā, organizētājs ar mieru savu vietu busā atdot un pats nebraukt. Domājat brauca? Bet protams, kā vienmēr nē. Tik sacelt to šūmi ap savas personas nozīmību.

Rudā_
Nu gadiem ejot, tas gadās arvien retāk, bet ciemiņi piesakās parasti laicīgi un tie ir tiešām tuvi cilvēki. Varu uzreiz pateikt nekādus galdus neklāju, ja runa par dekoriem. Sarūpēju uzkodas un viss.Labāk es eju ciemos.

dezavu
Ja godīgi, tad darba kolē'gi man nav tik tuvi,lai ar viņiem brauktu ekskursijās, braucienos vai piedalītos darba pasākumos. Es uzreiz atsakos un viss. Pie tam neesmu vienīgā, piemēram uz kolēģu veidotu pasākumu iet tikai 5 cilvēki no 12. Arī pagājušo gadu uz Itāliju aizbrauca 4 kolē'ges,kas savā starpā ļoti draudzējas un ir pāraktīvas. Man ar viņām nebūtu interesanti un viņām ar mani arī ne. Bet ne man vienai.

Papildināts 07.12.2023 22:02:

Darbs tas man ir naudas pelnīšanas vieta un eju tur tāpēc,lai samaksātu rēķinus, paēstu un varētu samaksāt bērnam par zālēm un ārstiem.Nekad uz darbu nenāku ārpus darba laika, nekad nepiesakos kādu aizvietot vai nomainīt, jo man par to nepiemaksā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438513