Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba kolēģu untumi.

Tacco

Hanna123

Vispār jau parasti par egli un rotājumiem maksā uzņēmums nevis darbinieki. Izvēle tava - ja negribi piedalīties finansiāli, nepiedalies, nepaliec uz pasēdēšanām, ej mājās un nemaksā, neviens tevi piespiest nevar. Man personīgi arī nepatiktu, ja rēķinu piestāda post factum neinformējot un neprasot piekrišanu. Tā pa tiešo kolēģēm-aktīvistēm arī vajag pateikt. Kaut vispār darba pasākums uz Ziemassvētkiem nav nekas peļams.

Gemma

Es varu tikai apbrīnot cilvēkus, kas spēj ilgstoši un grodprātīgi darīt darbu, kas tiem nesniedz prieku un gandrījumu. Paldies, ka jūs esat!

Pati piederu pie tiem, kam vajag kustību un aizrautību darba vidē, ja to nav, smoku. Laikā no 20-30 gadu vecumam izmēģināju arī strādāšanu tikai algas dēļ relatīvā mierā un rutīnā, nespēju. Bet ļoti labi saprotu, ka vajag cilvēkus, kas šos darbus dara un priecājos, ka visiem nav mana nemiera asinīs.

Duujaa

Tas, ka smok no pasākumiem un aktivitātēm, plānotām ar piekrišanu vai bez, tak nenozīmē, ka darbs nepatīk un nerada prieku.

Satery

Tacco
Aizej uz darbu grinča kostīmā, kolēģes sapratīs!

NoSilence
Piekrītu katram vārdam.
Ir traki sakostiem zobiem lekt visiem līdzi, piekrītu par sakarīgi paustu nostāju, nevienu neaizvainojot. Un neburkšķēt aiz muguras.

Papildināts 20.12.2023 16:35:

Mums te uzsākās apmaiņa dāvanām. Darīju zināmu, ka tas nav man, neiesaistos.

Tad ko tur iepriekš informēt, cik garš tik plats, iznākums viens. Tu nepiedalies.

Nu informēt vajag lai precīzāk aprēķina budžetu un vāc ne pa 6 eur bet pa 7.

Paldies Dievam tos rotājumus aizvāca, miers mājā.

Vēl "gruzījās" par jubileju svinēšanu, nevarēja vien izdomāt,kam uzgrūst naudas vākšanu. Pateicu,lai uz mani necer, man nevajag,ka mani sveic un pēc tam gaida galdu. Manā pusē vēl 6 kolēģes. Viena no viņām savā jubilejā atnesa mazu ruletīti un viss. Tās, kuras grib galdus,lai savā starpā apdāvinās, brāļojās un čupojās, mēs tur kāju nespersim. Baigi vajag man to naudas aploksni ar pārdesmit eiro iekšā, kuras aprite gada griezumā turpinās, bet cenas aug visam, arī produktiem un galda klāšanām.

PuupoliiC

.. atgādini, kāds jums tas pēku samērs,, saprotu, ka vairāk par 6,, !

Bet gaŅau otrā pusē, kāds(a) kam balss x2 ?

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

NoSilence

Tacco
Viena no viņām savā jubilejā atnesa mazu ruletīti un viss.

Labāk viena garšīga un baudāma rulete, nekā pilns galds ar produktiem, kad skaties un ilgi domā, ko no piedāvātā tu varētu uzlikt uz šķīvja, lai cilvēku neaizvainotu.

Satery
Aizej uz darbu grinča kostīmā, kolēģes sapratīs!

Arī es sākumā domāju, ka Tacco piemīt Grinča sindroms. Bet es aizvēru vāceli, kad viņa paskaidroja, ka viņai tie 6 eiro ir nauda, nevis sīknauda. Cilvēks strādā, nevis sēž uz pabalstiem!

Piemēram, vientuļai māmiņai ar vairākiem bērniem, dzīvojot īrētā dzīvoklī, ir jāskatās, vai nopirkt bērniem kādu augli vai piespiedu kārtā pasēdēt netīkamu kolēģu kompānijā, es izvēlētos pirmo variantu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438513