Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba kolēģu untumi.

Tacco

pelēkā pele

Darba vietā par svētku noformējumu, īpaši jau nu egli, gādā darba devējs. Ja tā nav, tad tie, kam trūkst svētku sajūtas sametas un izrotā telpu. Tos, kas negrib, piespiest nevar. No otras puses - aizvainoto aktīvisti jau arī nevar piespiest sarunāties. Gan jau līdz Lieldienām "aties" un atsāks runāt.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Tacco
Man jau šķiet, ka šī brēka par 6 euro un mesidžs, ko nodot savam darbam un kolēģiem , - tas tev viss var izmaksāt daudz smagāk un dārgāk ilgtermiņá.

Duujaa

Pa to naudu egli pērk, dekorē? Ja to nesedz darba devējs, nav pienākums maksāt. Ja kāda grib pa savu naudu dekorēt darba vietu, karogs rokā un aidā. Labāk būtu strādājušas.

Sviestabeka

Tacco
Svētkus var svinēt mājās. Man vienalga ir egle darbā vai nav. Bet kas uzņemas,lai dara, nav problēmu, bet par savu naudu. Es neprasīju.
Tev ir pilnīga taisnība. Ej uz darbu, padari savu daļu un ej mājās. Un nemaksā nevienam neko. Tās ir Tavas tiesības.

puku_princese

Kas mainītos, ja tev pajautātu, vai nav iebildumu? Tava atbilde tik un tā būtu - nē, nemaksāšu, nē, nevajag. Visam kolektīvam atteikties, jo viens pateica nē? Neloģiski.

Tak nemaksā par to rotāšanu, bet nebrīnies, ka tev nepajautāja.

Visam kolektīvam atteikties, jo viens pateica nē? Neloģiski.

Nu nē. Uz egles atbilstošu laukumu atstāj bez rotām un uzliek zīmīti - nav samaksāts

Susuriic

Nu nez..6 EUR - ja vajadzētu kaut ko pašiem stiept, ar tādu summu īsti pat neko jēdzīgu nevarētu atstiept.

Es samaksātu tos 6 eirus un izbaudītu pasākumu. Ne pašai jāgādā, jāņemās, jāpušķo, vēl kāt visu pienes. Šiki.

Ja tā labi padomā - kafenē 1 bezalko karstais dzēriens maksā vairāk par šo naudu...

sunusene

Bērnudārzā gandrīz katru nedēļu teātris pa 2 eur, skolā ekskursija tāda un šitāda, darbā nemitīgi kādam jubileja, atkal jāmetas, tad vēl Ziemassvētku egle, loterijas skolā, darbā, ā, vēl skolotājiem dāvanas uz dzimšandienu, Ziemsvētkiem, skolas beigām, bērnudārza izlaidumā dāvanas visiem, sākot no audzinātājām un beidzot ar kurinātāju. Kas, vai tad grūti samaksāt?

Vinnny

Tacco
Tu tak vari nemaksāt, obligāti nav jāiesaistās.

Sevišķi, ja pirms tam nebija saskaitītas "atbalstošās galviņas".

Optimists optimistiem optimists.

Nu nē. Uz egles atbilstošu laukumu atstāj bez rotām un uzliek zīmīti - nav samaksāts

Sis man atsauca atminā gadijumu, kad biju pateikusi, ka nemetisos konkretyas audzinatajas davanai, jo manivina kretine, tad brecieni bija par to, ka nevarot tak pielikt kartinu, kur noradits , ka ir nemksataji, jo - domasot, ka maksa visi. Apsmejos reāli.

sunusene

tapec elementaru variantu ieteicu- maksat tiaki par tiem pasacieniem, kas pasam patik.

redz, egfle nepatik- nafig. Kur ir problema??

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438513