Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš vēl dzer karstvīnu jau?

Meauk

Taaapati

Es šogad bez alkohola. Vai kāds ir mēģinājis, Abavas bezalkoholisko karstvīnu? Nav ļoooti salds?

Rosalia

Es ar alkoholu uz "jūs". Bet sagaidot jauno gadu dzeršu dzirkstošo vīnu!

Papildināts 29.11.2023 21:54:

Šobrīd gaidu, kad sāksies garšīgie mandarīni.

Vinnny

Kuri tie ir - tie garšīgie?

Esmu klementīnus sagaidījusi. Tos, kuri Rimčikos kastītēs. Spāņu.

Optimists optimistiem optimists.

Dodu priekšroku karstsnabim.

Evdokija
Interesanti kādu apzviegt, jo atļaujas domāt, pārdomāt, secināt, kaut šokēties? Bet nu nepārsteidza.

Ja nu karstvīns, tad pašgatavots, nevis pirktie. Šogad vēl nav bijis tāds pārsaluns ka prasās. Parasta sausa sarkanvīna glāze, ja nu kāds malks kārojas.

lokosoko
Tu vispār tāda pozitīva persona, par visu ir viedoklis. Un pārsteidzoši slikts, ja jau nekas tevi nepārsteidz.

pārsalums

Papildināts 29.11.2023 22:25:

Meauk
Kādēļ tēma psihsadaļā nevis virtuves?

Karstvīnu nedzeru, man nav saprotams, kāpēc bojāt vīnu to sildot. Bezalko karstos dzērienus dzeru labprāt. Un vīnu tikai ledaini aukstu un balto, protams .

Bet piparkūkas gan ēdu tikai 1-2 dienas gadā, kad zsv dienā uzcepam pāris pannas, uzreiz apēdam un uz visu gadu miers. Tas man līdzīgi kā cūku pupas. Vienreiz gadā uzvāru, jo sagribas un tad līdz nākamajam gadam.

Papildināts 29.11.2023 22:33:

Vispār interesanti, es neesmu atturībniece, bet Jaunajā gadā man neprasās šampis vai jebkāds alko. Pagājušajā gadā sataisīju bezalko kokteiļus tā pa nopietno - ar ledu, grenadīna sīrupu, ķirsīšiem utml. Bērni vispār bija sajūsmā, mums pašiem arī patika. Šogad atkal izvērsīšos.

Evdokija

lokosoko

Nepieņemu uzbraucienu! Es nevienu tur neapzviedzu. Ā... nu pateicu, ka Tu mazgadīga dzemdētāja. Ja tas tā sāp, tad publiski atvainojos Tev! nekur citur neko neapsmēju.

Papildināts 29.11.2023 22:46:

Un nevajag visus tik indīgi vērtēt, ja pašas mēraukla ir tāda. Es izteicu savu viedokli un tā arī domāju. Bez indes un izsmiešanas.

Lai nenovirzītos no tēmas - iedzer karstvīnu un baudi ziemu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438517