Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš vēl dzer karstvīnu jau?

Meauk

Vēl nedzeru. Taupos. Nākošnedēl mazs izlidojums ar draudzeni uz ZSV tirdziņiem, tad nu arī aizies karstvīns.

Izstaigajos tikko ar suni un sapratu, ka štats nav par karstvīnu. Bet par to pasakaino ziemu, kas ārā.

Indza

Vēl neesmu dzērusi, bet kaut kad ir plānā. Vislabāk ārā, pēc kārtīgas pastaigas, vai kādā no tirdziņiem - fīlingam.

Rosalia
gaidu, kad sāksies garšīgie mandarīni.
Manuprāt jau ir sākušies.

vienreiz
man nav saprotams, kāpēc bojāt vīnu to sildot.
Protams, ka nav jābojā parasts vīns.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

NobodyIsPerfect

Karstvīnu nedzeru jau gadus 5, ja ne vairāk. Slinkums taisīt, bet gatavie negaršo.

Tagad mans jautājums. Kāpēc tēma ir Attiecībās un Psiholoģijā? Gaidīju dramatisku pavērsienu, kurš izskaidrotu sadaļas izvēli, piemēram, "Kopš nokritu, dzerot karstvīnu, vairs nevaru uz to paskatīties. Ko man darīt? Ļoti gribētos atkal izbaudīt šo Ziemassvētku dzērienu, bet tiklīdz sajūtu tā smaržu, tā acu priekšā aina...".

Gadījumā, ja šāda pavērsiena nebūs, tēma tiks pārcelta uz Pļāpu.

Astoņmizu zobgrauzis

NobodyIsPerfect

---

Es piederu pie tiem, kam nav īsti skaidrs, kāpēc krāmēties ar sildīšanu. Patīk gan tie bezalkoholiskie sildāmie dzērieni, bet arī ne tik ļoti, lai ārpus svētku mielasta ar tiem ņemtos. Tirdziņos gan labprāt paņemu karstvīnu, te, kur dzīvoju, tie jau ir atvērušies.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Patricia L

Man labāk garšo balzāms ar upeņu sulu. Karstā veidā.

Evdokija

NobodyIsPerfect
Pilnīgi normāli! šis ir domāts kā jautājums- kādas ir jūsu attiecības ar karstvīnu?

NobodyIsPerfect
Slinkums taisīt, bet gatavie negaršo.
Ā, es kādreiz (tagad alkoholo nelietoju) darīju tā, ka stāvēja burciņa ar samaltām garšvielām, var malt kopā ar pūdercukuru, tas pēc vēlēšanās, tad to piešāvu glāzē no BIB ielietam vīnam un mikrenē uzsildīju. Neesmu gan nekāda šis jomas garddzērāja, varbūt nebija baigi labs, bet man gana.

Bet pēc šīs metodes varēju sev mazumiņu karstvīna sataisīt jebkurā laikā. Kaut aukstā vasaras dienā. Kurš atceras tos Jāņus, kad vairākas dienas bija tā ap 5 grādiem?

NobodyIsPerfect
Varbūt tas otrs teikums, ka "atkal jau vīrs sagatavoja", attaisno tēmas atrašanos psiholoģijas sadaļā?

deleyla

ninona
Atceros Jāņus, kad bija tikai +10° un tā gada ziemassvetkos bija +11°.

Karstvīns liekas garšīgs tikai vienam ražotājam, bet alko lietoju tik reti ,ka izvēlos bez alko versijas

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438517