Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš vēl dzer karstvīnu jau?

Meauk

Rosalia

Varbūt tas otrs teikums, ka "atkal jau vīrs sagatavoja", attaisno tēmas atrašanos psiholoģijas sadaļā?
Ui, un tagad visas, lai nepaliktu mazākas, pa punktiem uzskaitīs, ko vīrs šodien labu sadarījis. 1) piecēlās; 2) aizgāja pačuāt; 3) paēda brokastis; 4) iztīrīja zobus; u.t.t.

NobodyIsPerfect

Es pagaidīšu tēmas autores sirdi plosošo ierakstu. Intriga aug, situācija kļūst saspringta, lasītāji gatavo popkornu un papīra kabatlakatiņus.

ninona
Paldies! Izklausās pēc diversijas. Dzer, moderator, karstvīnu, neko sev neatsaki.

Es atceros TOS Jāņus. Sēdējām ārā kāpurjakās un zābakos.

Ieleju sev pati. Ari to karstšnabi. Vai tam butu mani jasatrauc?

Vot i psihologija.

NobodyIsPerfect

Varbūt autore nosprieda, ka Cāļa komentētāji tāpat izdomās, kāda tieši psiholoģiska vai attiecību problēma viņai ir? Nebūtu jau pirmā reize, kad kas tāds notiek. Šajā ziņā ExDzeina ir taisnība - to, ka karstvīnu sagatavoja vīrs, varētu uztvert kā pamudinājumu uzsākt minējumus.

Tātad. Autore! Vai vīrs Jūs grasās nodzirdīt? Vai vēlaties par to parunāt?

NobodyIsPerfect
Ļoti atvainojos.

Tēma bija mirkļa impulss. Tam tiešām nav sakara ar šo nodaļu.

Varat tému dzēst ārā.

Dzīvesveids

Es jau esmu. Parasti Stockman ir tādi īpatnēji zviedru ražojuma karstvīni. Katru gadu citāds. Jau divus esmu nopirkusi. Karstvīnu nekad neuzkarsēju.

Gribu dzert, bet nevaru. Kaut kas tajos karstvīnos tāds, ka deguns momentā aiziet ciet. Vīrs sezonu atklāja, manuprāt, vēl oktobrī Tas der pie psihoproblēmas?

Pati dzeru karsto balzāmu ar upeņu sulu!

NobodyIsPerfect

Meauk
Pasludinu Jūs par šī gada Karstvīna Influenceri un pārceļu tēmu uz Pļāpiņu! Paldies par Ziemassvētku noskaņu šajā sniegotajā dienā! Silta tēma aukstā laikā.

Es ar vīru dzeru. Tikko Maksimā uz atlaidi nopirku Abavas karstvīnu 10%

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Šādā ziemīgā laikā visādos tirdziņos ļoti garšo karstie dzērieni no sulām ar garšvielām – upeņu, smiltsērkšķu, cidoniju utt. Vīns garšo auksts norasojušā glāzē uz terases un tā, lai fonā var skatīties uz ciprešu aleju vai kāds sarkanvīns ar jēra fileju pie kamīna.

Nu kaut kā tā. Nu labi – kāds konjaciņš arī der drēgnam vakaram.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438517