Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš vēl dzer karstvīnu jau?

Meauk

Skudra73
Man upeņu balzāmiņš vēl ziemā garšo

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Karsvīns piestāv Ziemassvētkiem. Vēl jau līdz tam tālu. Jāņu alu jau arī 1.jūnijā neviens nedzer. Vai varbūt dzer?

Un nesakiet ka laiks skrien ātri.

garmate

Karsvīns piestāv Ziemassvētkiem. Vēl jau līdz tam tālu. Jāņu alu jau arī 1.jūnijā neviens nedzer. Vai varbūt dzer? Un nesakiet ka laiks skrien ātri.
Pamēģini kādam Ziemassvētku mīlim oktobrī pateikt, ka vēl jau tālu. Oi, ka var dabūt savā virzienā visu ko gan dzirdēt, gan izlasīt.

A man radās pāris psihoproblēmas tēmas dēļ.1- Kamēr sapratu, ka tā pārcelta no psihosadaļas, pagāja kāds laiciņš. 2- Vairākas reizes lasīju virsrakstu, samulsināja vēl un jau. Nē, nu, ja saliek uzsvarus pareizi, tad saprotami, bet arī pagāja kāds brīsnis, līdz apskaidrojās.

Gan karstvīnu, gan alu un visu ko citu, kad gribu, tad dzeru. Sagribēšu karstvīnu kādā marta trešdienā, pilnīgi mierīgi tad arī dzeršu. Tāpat ar alu septembrī.

Resnā Žurka

Šādu alkoholisma variantu vēl nezināju - izvēle pēc gadskārtu svētkiem.

garmate
Tēmas nosaukumā ietverts jautājums JAU?

Tātad tēmas autorei arī liekas, ka par agru. Man arī tā liekas. Bet rekur citiem, ka tik iemesls iedzert.

Resnā Žurka
Nu jā, alu parasti vasarā dzer, nezinu varbūt kāds arī pa ziemassvētkiem. Karstvīnu jāņos ar nav gadījies dzert.

garmate

Rudā_
Nu man kāds brīdis pagāja, kamēr salikās kopā VĒL un JAU. Iepriekšējo reizi, kad ielīdu sikosadaļā, tur bija tēma par to, kā nu jaunai ģimenei būs svinēt Ziemassvētkus. Neatceros datumu, bet tas bija vēl tad, kad visi staigāja šortos un svīda no karstuma. Ak jēz, kā man lika nokautrēties, ka esmu ieminējusies līdzīgi ar JAU.

Šodien ir pirmā advente. Tātad visas gatavošanās Ziemassvētkiem var sākties tagad, kam tas adventes laiks arī ir domāts. Nevis, ka izmisīgi jau no oktobra ņemas, lai uz adventi viss būtu gatavs.

Ja vajag alkoholisma un nodzeršanās statistiku, tad var pieskaitīt to leišu mašīnu, kam teju puse bagažnieka vakar tika piekrauta ar alko.

Indza

alu parasti vasarā dzer, nezinu varbūt kāds arī pa ziemassvētkiem.
Visu gadu, miera vējos. Garšo.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

kristel

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Leila.

kristel
Nopirku Mola Rimītī.

kristel

Leila.
Paldies. Meklēšu Rimi.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438517