Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesvieta - Rīgas Centrs

Dzeltenacielava

Dzeltenacielava

Pastāstiet, kāpēc izvēlējāties, kādas atsauksmes. Rajons Blaumaņa/Barona/Ģertrūdes/Tērbatas. Plusi, mīnusi. Interesē arī iespaidi no īrniekiem, ne tikai īpašniekiem un iedzimtajiem.


Dzeltenacielava
Ja Tev logi iziet uz Barona ielas pusi, būs skaļi, jo tur brauc tramvaji, sevišķi kaitinoši varētu būt vasarā, kad gribēsi turēt vaļā logus. Kā jau gandrīz visur centrā, problēmas ar auto novietošanu.

Ja ir augsts stāvs, tad tramvajs nav problēma. Kādreiz dzīvoju 6.stāvā, tieši pie tramvaja pieturas, nekāda vaina. Auto centrā neturētu, tas man šķiet lieki. Centra pluss jau ir tieši tas, ka visu var izstaigāt kājām. Ļoti patīk Centra rajons, nekur citur negribētu dzīvot - kafejnīcas, veikali, dzīvība. Tāpat var atrast dažādus parkus, kur vasarā pasēdēt. Bet nu centra dzīvei ir jāpatīk. Ja gribas zaļumu un klusumu, tad nederēs. jāpatīk. Ja gribas zaļumu un klusumu,

Nopirkām dzīvokli Tērbatas un citas ielas, nemininēšu kuras, atzarā kur bērniem dzīvot studējot. Nu, putekļi un logi, palodzes jānazgā ik nedēļu, gaisa kvalitāte tātad attiecīga. Plusi, viss kājām sasniedzams, ar sabtransportu, vakaros taksi, skola, izklaides, kultūras pasākumi.


Minncis

Pirms 5 gadiem īrējām dzīvokli Ģertrūdes ielā, netālu no krusta ar Avotu ielu. Super lokācija! Viss tuvu, iela tajā galā visai zaļa, maz satiksmes. Ļoti forši, atceros ar labākajām atmiņām. Tagad jau vispār Avotu iela atzimusi, ja interesē arī vietas kur pasēdēt. Netālu parki, kuros izstaigāties - tas pats Grīziņš. Jutos tur droši, kaut kādu pigoru bija gaužām maz. Mašīnu vienmēr bija, kur atstāt.

Ja man būtu mazi berni, neapskatītu konkreto kvadrātu dēļ problemas ar savu automašīnu novietošanu. Citādi -ko ne?

snukurs

Ģertrūdes ielā, netālu no krusta ar Avotu ielu. Super lokācija! Viss tuvu, iela tajā galā visai zaļa, maz satiksmes.
Tieši tā. Esmu gana ilgi dzīvojusi uz maģistrālās ielas - troksnis, slikts gaiss, nevienu koku neredz. Tagad, jau pārdesmit gadu, dzīvoju Avotu ielas apkaimē - ideāli: joprojām centrs, viss ar kājām aizejams, krietni klusāks, tīrāks, zaļāks. Arī mašīnai vieta atrodas. Nekādu apdraudējumu savai drošībai 20 gadu laikā neesmu jutusi.

black sand

No skaļa centra es noteikti dzīvošanai izraudzītos tas kuras nav caurbraucamas virziena uz centru un pa kuram brauc maz sabiedriskā, ka Stabu, Ģertrūdes, Dzirnavu un tamlīdzīgi. Mazāka ļaužu aprite uz sabiedrisko, vairāk stāvvietu ja nu vajag, klusāks bet dzīve turpat blakus.

Dziviju kādu brīdi uz Skolas ielas , it ka baigais centrs bet vienlaikus samēra klusi un mierīgi tik ja kādreiz vajadzīgs auto tad tīra nelaime nolikt darbdienā. Citādi parki blakus, veikals, mācību iestādes un kultūra rokas stiepiena attāluma . Pats dzīvoklis ar logiem uz iekšpagalmu gan nebija nekāds kaifs, saules maz bet fasādes dzīvokļos trokšņainaks un arī putekļaināks.

Tulip

Patīk, jo viss ir tuvu, dažādi pakalpojumi, teātri, kafejnīcas, parki, pulciņi bērniem ir sasniedzami ar kājām. Ir dziezgandaudz ilgtermiņa īres autostāvvietas, lai tiem, kam nav pagalma, varētu turēt auto.
Putekļu tiešām daudz, bet nu nevar salīdzināt ar putekļu daudzumu kādā citā Eiropas galvaspilsētā un pat ne galvaspilsētā. Internetu vēl aizvien var vēlēties labāku, vienīgā kaut cik jēdzīga opcija ir tet. Ja dzīvo uz kādas mazākas ieliņas šorīt tā grūtāk ar kustību, jo šādās dienās tās nav prioritāte. Troksni atceros tik no laikiem, kad dzīvoju otrajā stāvā. 5. stāvā trokšņu īsti nav.


Nodzīvoju daudzus gadus Miera ielā, 4.stāvā, tramvajs bija ļoti, ļoti skaļš, bet ar laiku, protams, pierod. viss ir tuvu, dažādi pakalpojumi, teātri, kafejnīcas, parki, pulciņi bērniem ir sasniedzami ar kājām. un centra dzīves fīlings, protams, trūkumus atsver - ja tas patīk un ir aktuāli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438519