Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesvieta - Rīgas Centrs

Dzeltenacielava

Danica

Auto centrā neturētu, tas man šķiet lieki. Centra pluss jau ir tieši tas, ka visu var izstaigāt kājām.
Katreiz esmu pārsteigta par šāda veida komentāriem. Vai tad cilvēki, kuri pārceļas uz centru, uzreiz pārstāj strādāt citos rajonos vai pat citās pilsētās, atsakās no darbiem, kur auto ir nepieciešams un nedēļas nogalēs nekur nebrauc? Visu izstaigāt kājām var arī Bolderājā, piemēram.

Ja auto nepieciešams darbam tad darbs dod auto un stāvvietu.

Strādāt vajag savā rajonā ja darbs nedod auto.

Kundalini

bomži, piečurāti podjezdi, dzēraju razborkas , ielenes utt

kur aiz VEF sākās tā centra zemālīmeņa mizkastes, no kuras var tik laukā tikai Rīgu pametot...

Lasiet manu blogu

bomži, piečurāti podjezdi, dzēraju razborkas , ielenes utt

Centrā strādā pašvaldības policija

Tas, ka nokļūšanai uz darbu vai skolu auto nav nepieciešams, nav nekāda sakara ar dzīvi kā tādu. Ne nu ok, ja esi pensionārs un burtiski neko nedari, varbūt var arī bez auto. Bet nu uz to pašu slimnīcu tak reizēm arī jāaizbrauc.. Kaut gan, extra pareizie nekad neslimo

Man nav Centra centrs. Līdz Centram man 15min pastaiga. Auto ikdienā nevajag un visur varu aiziet kājām. Bet gadās tak, ka ārā gāž vai puteņo. Nu negribas tad kājām Vēl mēdzam braukt uz Depo vai ikea, vai uz kādu t/c. Un neviens normāls veikals vai t/c Centrā NAV. Pēcpusdienas pastaiga pie jūras, uz mežu vai uz kādu taku vai purvu? Jā/Nē? Ja jā, tad ar vilcienu vai?

BODOLLINO

Katrs jau redz to, kas sirdij tuvāks, tas par Kundalini redzējumu uz centru. Mums ģimenē viens auto, ar to pārsvarā brauc vīrs, jo viņam darbs tālāk, ar to auto arī braucam iepirkties. Es ikdienā lieliski iztieku ar sabiedrisko transportu, bērnam uz skolu ar kājām jāiet piecpadsmit minūtes.

red bull

Danica
Nu bet katrs taču komentē izejot no savas situācijas. Man vairāki kolēģi pārcēlās dzīvot uz centru un atteiicās no sava auto. Ja darbs centrā vai ar ērtu transportu, bērniem viss ērti sasniedzams, tad iztiek bez tā sava auto. Brīvdienu izbraukumiem izmanto īres auto (visiem izveidoti labi kontakti ar šī biznesa pārstāvjiem). Sanākot lētāk un nav jādomā par auto turēšanu un apkopi. Bet tiesa, visi viņi ir arī aktīvi velobraucēji.

Papildināts 02.12.2023 12:43:

Ar to gribēju tik teikt, ka nav viena pašsaprotama modeļa, katrs izvēlas savu. Un pārliekot prātā savus pazīstamos bez auto, tad visi viņi dzīvo pilsētu centros vai ar transportu ērti sasniedzamās vietās. Jā, uz bērni jau ir palieli, kuri nav obligāti jāvadā.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

rojs2

Nespēju iedomāties nedzīvot centrā, kaut ari darbi vairākās vietās. Uz daļu eju kājām, vienu braucu. Ar vienu busu nevis diviem kā kolēģes, kas nedzīvo centrā.

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

BODOLLINO
Kundalīni dzīvo Juglā nevis centrā, tā ka tas redzējums uz centru tāds no malas.

Piečurātas trepjutelpas un bomži cebtrā sen vairs nav, durvīm ir slēdzenes, neviens no malas čurāt tur neiet.

rojs2

Ai, nu beidziet, kunilings domā no sava śaurā, tukšā skatījuma, kur nekā cita, ko viņš uzskaitīja, nav.

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438519