Nevarēju izdomāt virsrakstu.

humra

Slēdza humra: "Paldies par viedokļiem, tālāk gan situācijā šeit neiešu.".

Labvakar.

Vai jums ir gadījies, ka kāds pieaudzis cilvēks jūs kopē?

Kopš covida manā mājsaimniecībā ievācās radiniece (zaudēja darbu, šķīrusies, stāvoklī - nebija, kur cilvēkam iet.) Pa šo laiku labi iedzīvojusies un izskatās, ka meklēt citu dzīves vietu negrasās. Es ar savu ģimeni ikdienā jau dzīvojam citur (īrejam, skolojamies, strādājam).

Tajā visā man visvairāk nepatīk tas, ka radiniece mani kopē un īsti nezinu kā to pārraut. Es zinu, ka kā personību viņa mani nenokopēs, tāpat arī manas pašas sasniegumus nē. Bet man nepatīk, ka cits cilvēks valkā manu apģērbu, t.sk. apakšveļu, zeķes, kopē manu ģērbšanās stilu, runas veidu, izturēšanos, utt. Un netīru atliek skapī, vai nomet (es tādas lietas vairs nevelku) un tā rezultātā man palika labi, ja divas drēbju kārtas. Runāt bija (ir bezjēdzīgi) tāpēc tur nav manu drēbju un, kad tur braucu, tad ar slēdzamu somu. Piemēram, par zeķēm - speciāli nopirku specifiskas krāsas zeķes. Jau pēc stundas viņa nopirka tādas pašas un uzstaisīja drāmu, ka es esmu nopirkusi tādas pašas zeķes kā viņai. (lai gan bija otrādi un tā ar visu). Es jūtos vajāta, jo man ir sajūta, ka viņa grib būt es, vai domā, ka viņa esmu es. Es mēģinu saprast, ka, iespējams, viņa jūtas stiprāka, ja viņai ir manas kurpes, kleita, matu krāsa. Un cenšos neizrādīt, ka ievēroju, ka mani kopē, bet tādos brīžos jūtos vajāta un nezinu kā to pārtraukt (jau distancējāmies, cik nu varam, jo nu tīri cilvēciski - izlikt sievieti ar bērnu no mājsaminiecības - nav variants.) Cik esmu dzirdējusi, tad tādas kopēšanas notiek bērnu/pusaudzības vecumā, bet radiniecei jau pāri 40mit, man tūlīt 30mit.

Globāli domājot, cilvēki taču iedvesmojas no citiem, skatāmies bildes un meklējam to, kas patīk un paņemam sev - varbūt es vienkārši nepareizi skatos un situāciju nesaprotu - kas tur tāds, ka radiniece mani kopē - iespējams, viņa iedvesmo sevi un man jāmācās vairāk dalīties?

Gudrās cāļu dāmas, kā man šo situāciju risināt?

Patricia L

Mani neuztrauktu tik daudz, ka mani kopē, bet, ka valkā manas drēbes. Visas un bieži. Manuprāt, tas primāri, ar ko jātiek galā. Un visvienkāršāk - neturēt tur savas drēbes. Un jūs tik līdzīgas? Jo vienāda matu krāsa nepadara sievietes līdzīgas. Nu copy paste apģērbs kādās viesībās gan liktos komiski.

viedaminka

Vientuļā māte, četrdesmitgadniece, palikusi bez pajumtes vienkārši mēģina izskatīties jaunāka. Ja rev 30 gadi, tad mēģina atdarināt tavu jauneklīgumu un atrast sev jaunu partneri, lai tiktu prom no tavas mājas. Tavas drēbes velk tāpēc, ka nav ko ģērbt. Kašķējas, jo viņai skauž tava dzīve un pati jūtas izmisusi un nožēlojama.

Bez atļaujas ņemt tavas drēbes un vēl netīras likt atpakaļ - neaudzinātība un sliktas manieres.

Cik tuva radiniece viņa tev ir? Nevari parunāt ar citiem radiem, lai uzņem pie sevis? Ja māsa, tad gan jau nav variantu, bet ja tālāka radiniece, tad gan var kādam citam viņu pārspēlēt.

Kā pārtrauk nezinu, bet man ir bijušas vairākas kolēģes, kuras kopē manu ģērbšanās stilu, aksesuārus, rotas. Sajūta ļoti nepatīkama. Vairs sen nedalos kur ko pirku, jo bijuši gadījumi, kad aiziet un nopērk to pašu. Tad man jāpērk kas cits, nu nestaigāšu taču tādā pat apģērbā, vienādas kā Siāmas dvīņi. Brr, tas patiesi ir pretīgi, kā es tevi saprotu. Katrs taču vēlas būt indivisualitāte nevis kāda kopija, pietam, ja vēl iznestu to stilu, bet nē, brīžiem tas pat nepiestāv tai personai.

tabidze

Nejauka situācija ; man vispār nepatīk svešas drēbes utml , jāpiebilst, ka arī savas nekad neaizdodu , tikai ļoti mīļiem cilvēkiem

mja cilvēks nepatīk - nekad beaizdotu vau ja būtu iedevusi - ne atprasītu

Jau svešs, sveša smarža

tas ļoti nepatīk

Papildināts 30.11.2023 21:20:

Bet ja lietas līdzīgas / vienādas gadās - tas mazliet vienalga, jo tomēr dzīvojam industriālā laikmetā

Piemēram, par zeķēm - speciāli nopirku specifiskas krāsas zeķes. Jau pēc stundas viņa nopirka tādas pašas un uzstaisīja drāmu, ka es esmu nopirkusi tādas pašas zeķes kā viņai. (lai gan bija otrādi un tā ar visu
Vai nu vina ir ar psihiskam novirzem, vai slipeti bezkauniga un nakamis pec zekem bus tavs dzivoklis un virs.

es izliktu ārā. Punkts. Ja 40 gados ir prats dzemdet , tad ir jabut pratam ari sevi uzturet. Lai vai kas vina nebutu. nav ne klibs pensis, ne mazs berns, izlaidusies bezkauna. A ja kukū, tad vispar riskanti, kas tur galvā par personibas dališanos, aš bailigi.

Tfu, riebiga busana.

Vinnny

Bet kāpēc autore īrē citu mitekli un tā otra dzīvojas pa autores mājsaimniecību? Kaut kas neštimmē.

Un valkāt svešas veļas vispār tfu.

Optimists optimistiem optimists.

Jā, ņemt bez atļaujas apģērbus, tas vispār kas neiedomājams. Viņa cenšas uzurpēties, kratītos no tādas vaļā un bez sirdsapziņas pārmetumiem.

humra
Kā risināt? Pie psihiatra.

Jo šis nudien izklausās ļoti pat neveselīgi, no visiem aspektiem.

Meauk
Un kā tu to iedomājies? Autore aizies un teiks - dodies pie psihiatra? Vai apmaksās psihoterapiju? Viņai jau viss labi, problēma ir autorei.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438537