Nevarēju izdomāt virsrakstu.

humra

Slēdza humra: "Paldies par viedokļiem, tālāk gan situācijā šeit neiešu.".

humra
Izlikt no mājsaimniecíbas var sievieti ar bērnu, kaut vai un labākajā gadījumā, ja jums ir tik ilgstoša misijas apziņa un līdzekļu pietiekamība palīdzēt vinai, - atrodot un ierādot viņai daudz piemērotáku dzīvesvietu (atsevišķi no jums) un sponsorējot to kādu laiku. Ja šo kārti izspēlē motivēti, tad ieguvums būs ilgtermiņā ļoti labs.

Papildināts 30.11.2023 22:11:

dezavu
Nē, tēmas autorei pašai ir jādodas pie psihiatra un jārisina šis jautājums tur, kà ar šāda tipa personībubar tādiem un tādiem traucējumiem vai saslimšanu rīkoties un ko pasákt, kà komunicēt utml.

Já, tas ir jādara pašai tēmas autorei attiecībā uz savu dzīvi, jo tas jau ietekmē ļoti stipri viņas pašas dzīves kvalitāti un viņas mentālo veselību.


Meauk
Viņa jau dzīvo atsevišķi no autores.

dezavu
Bet tēmas autores īpašumā, kur attiecīgi arī tēmas autore un viņas visas mantas, ko tá radiniece lieto, uzturas.

Būtu jāmeklē viltigi metodisks risinājums, ká reāli un patālu nošķirt to radinieci ar bērnu no tēmas autores ģimenes un īpašumiem.

Meauk
Nu un ko ar darba kolēģiem kuri pakaļastojas, arī jā apmaksā psihoterapija?


dezavu
Par darba kolēģiem pupu mizas. Un tas tā kā ir minimāli un darba laikā.

Bet tēmas autorei problēma ir krietni ielaista un progresējoša, ar neparedzamu iznākumu un darbíbu haosu, ļoti personīgu pieeju un tuvā nākotnē pat apdraudoši . Problēma jārisina tam, kam tas sagādā ciešanas.

Ja autore ir gatava sajā pasākumā turpināt investeties ar naudu ( mazums kadu iemeslu del tas notiek, vois normāli), tad generēt stastu, ar kuru darbut vinu uz citu vietu nevajadzetu but mega sarezgiti.

Papildināts 30.11.2023 22:32:

Meauk
Bet tēmas autorei problēma ir krietni ielaista un progresējoša, ar neparedzamu iznākumu un darbíbu haosu, ļoti personīgu pieeju un tuvā nākotnē pat apdraudoši
pilnigi precizi.

Nu nezinu. Suņi rej, bet karavāna dodas tālāk. Kas tur mega apdraudošs, parāda durvis, jo īpašumu vajag pašiem un lai staigā un rūpējas par savu dzīvi kādā stilā nu grib tērpties.

dezavu
Mēs jau nezinām , kas tas sieviskis autorei ir . Māsa, krustmāte, tante, vira masa, Da maz variantu, kad ir iemesli , ja var, izvairīties nostāties atklāta konflikta . Man traki ātra daba, visticamāk , ka pie pirmajam piesmietajam zeķēm izsviestu pašu pa durvim, mantas nopakaļ pa logu . Bet gudrāk to viltīgi un uz izelpu .

Papildināts 30.11.2023 23:43:

Jo otrs kertie visadi to var uztvert, un visadi reaģēt. Labāk pa labam.

Ja kāds jūs kopē - tad tam cilvēkam skauž viss, kas jums ir.


Dies pas kāds aiztiktu manas apenes.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438537