Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaķis un otrs kaķis

minchuxxx6

Sveiki. Varbūt šeit kāds zinās, kas par iemeslu.

Man ir 4 gadus vecs kastrēts runcis, nekad nav bijis klēpja kaķis, bet tāds, kas pats nāks mīļoties, kad gribēs, ja ņems rokās, kad viņš negrib, tad ņurdēs.

Pavasarī atradu vienu kaķēnu, pilnīgu nelaimes čupiņu betonu blokos, bez mammas. Atnesu mājās un runcis pieņēma bez problēmām. Mazajam pēc divām nedēļām atradu jaunas mājas, pie labas draudzenes. Nākamais stāsts - vasarā radiniecei pieklīda diezgan bailīga kaķene, piedzemdēja mazos sķūnī. Radiniece pati gados un nabadzīga, izlēmu, ka varu taču palīdzēt atrast mazajiem mājas un kaķenes sterilizāciju apmaksāt. Braucu bieži tur, lai mazie pierod pie cilvēka, baroju, vienu iemīļoju un nolēmu paturēt sev. Pagāja laiks un abiem pārējiem mājas atradu, kaķeni sterelizeejaam un viss ok, manējais iemīļotais pie manis, lielais runcis pieņēma atkal, spēlējās kopā un viss super.

Bet tagad, pēdējo mēnesi, mazais aug un lielais vairs negrib ar mazo draudzēties. Mazais, cik nu vairs mazs, iet garām un lielais tik rūc un ņurd un sit mazāko. Mazais, kad iet pats kasīties, atraujas tik no lielā. Retu reizi lielais pats kasās virsū mazam, bet vienmēr atraujas mazais. Rūc jeb taka ņurd lielais jau pa gabalu mazo ieraugot. Vot kad ēšanas laiks - tad abi kopā man pa kājām trinas un viss ok, nav kašķi. Vēl kas nav ok - lielais vispār pie cilvēka vairs nenāk mīļoties, un ņurd arī uz cilvēku. Un nē, nav tā, ka lielajam netiktu vairs pievērsta uzmanība, es tieši par lielo vairāk uztraucos un cenšos, kā par jauno, jo jaunajam šķiet patīk viss un viss ir super. Jaunais arī ir runcis bet vēl tikai 5 mēn vecs, kastrēs, kad būs 6-7 mēneši. Abi dzīvo palielā trīs istabu dzīvoklī un ārā netiek laisti, jo tuvu pie mājas reģionālās nozīmes ceļš, un ne viens vien kaķītis ticis nobraukts.

Nu tā dabā mēdz notikt un ne tikai starp kaķiem - pret mazuļiem ir savādāka attieksme kā pret pusaudžiem un pieaugušajiem. Teritoriju cīņas, cīņa, kurš būs bara vadonis, utt. Manăs mājās šis gan pie suņiem, gan kaķiem novērots. Ir jau, kas visu mūžu jauki sadzīvo, bet nu ne visi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438543