Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs un nekaitīgs dezodorants...

Sila purene

Ko ieteiksiet? Lietoju Lady Speed stick gel, patik iedarbiba, bet negribas tik kaitigu lietot. Nopirku nekaitigo, bet diemzel efekts galigi neapmierina. Ko ieteiktu iegadaties?

Ieteikumu nav, problēma tā pati, tikai esmu izmēģinājusi daudz vairāk - lai būtu tiešām efekts, jāsamierinās ar sliktu sastāvu. Neesmu vēl atradusi efektīvu, bet eko-šemko versiju, no dažiem Livin pirktajiem bija sajuta, ka vēl trakāk kā nelietojot neko.

Astoņmizu zobgrauzis

Vichy. Neskaitās eko (tie man arī nekam neder), bet ir ļoti labi.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Astoņmizu zobgrauzis
Es arī pēdējos gadus lietoju tikai Vichy. Pašlaik ir ar sarkanu vāciņu.

Paldies meitenes, man nav svarigi, lai butu eko. Man svarigi, lai nebutu aluminija savienojumi un vienlaicigi, lai butu efektivs. Konkretais, Vichy ir ar aluminiju...

Tulip

Savulaik tepat cālī ieteica Neutro Roberts, nav slikts, ja ceļojot bieži sanāk būt Itālijā atrodams gandrīz jebkurā veikalā. Arī cena ļoti pieejama un smarža . Salt of the earth nav pavisam zemē metams, bet nu nav tā drakoniskā ķīmija, kas dos super efektu.
Ja nopietnas neērtības sagādā svīšana, var meģināt pameklēt, kas par vainu, kapēc tā jāsvīst, iespējams to var atrisināt. Vai nu tad izvēlēties botox injekcijas un miers. Iespējams tas būs labāk nekā regulāri indēt sevi ar alumīniju.

Nav ta, ka man problemas sagada svisana un botulina toksinu noteikti nelietosu. Vnk tie ar aluminiju ir efektivi, svistu normali, bet ar tiem bez aluminija jutu sviedru aromatu. Domaju, ka citi nejut vnk esmu loti jutiga uz smarzam.

Tulip

Sila purene
Vienkārši runājot, tie ar alumīniju ir antiperspiranti, kas bloķē sviedru dziedzerus un samazina to darbību. Bez ir dezoderanri, kas vnk smaržu neitralizē. Tev jāsaprot, kur vaina.

Ir kas iesaka paduses ar velas ziepēm mazgāt, tad lēnāk baktērijas vairojoties.

cūkausīte

Vīriešu Old Spice dezīši ir bez alumīnija, bet nav eko. Mēs ar meitu, kura ir aktīva, svīstoša sportiste, lietojam šos. Ir arī "nevīrišķīgi" aromāti.

Es varbūt īsti neizprotu to svīšanas apjomu un smaku (?), bet kādā veidā sviedri paspēj dažu stundu laikā jau smirdēt? Varbūt vnk vajag bieži mainīt drēbes, mazgāties? Kaut tikai paduses, ja tā ir problēma? Ko nozīmē nav efekts?

Es vispār nelietoju nekādus dezodorantus. Eju uz zāli, tur arī svīstu, bet pēc sviedriem nesmirdu. Kaut kad biju aizmirsusi izmazgāt vienu vesti, kurā visu dienu biju strādājusi laukos. Tā bija pastāvējusi, saprotu kas ir sviedru smaka, bet tiešām ir tik traki, ka dienas laikā vairākas kārtas piesvīst? Varbūt nevajag valkāt sintētiku? Esmu novērojusi, ka tā piesvīst ātrāk.

Papildināts 01.12.2023 15:15:

Varbūt vajag padušu detoksu?

Papildināts 01.12.2023 15:17:

Es nopietni neatceros, kad pēdējo reizi kaut ko iesmērēju padusēs. Varbūt skolas laikā, kad vēl 100% nezināju higiēnas smalkumus. Tolaik kā reiz bija tie smērējamie Secret dezīši modē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438547