Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs un nekaitīgs dezodorants...

Sila purene

Dzīvesveids

vienreiz
Es varbūt īsti neizprotu to svīšanas apjomu un smaku (?), bet kādā veidā sviedri paspēj dažu stundu laikā jau smirdēt? Varbūt vnk vajag bieži mainīt drēbes, mazgāties? Kaut tikai paduses, ja tā ir problēma? Ko nozīmē nav efekts?
Man liekas, ka Tu neizproti, ka ir dažādi cilvēki.

Papildināts 01.12.2023 15:21:

Es pērku Maria Galland.

Es ticu, ka ir dažādi, bet es arī ticu, ka visa tā ķēpa, ko gadiem smērē padusēs, var būt izjaukusi normāli floru un faunu . Un tad varbūt detokss palīdzētu. Vnk kādu mēnesi brīžos, kad gribas iesmērēt, vnk nomazgāt paduses. Ja nu palīdz?

vienreiz
Es jau mineju, ka esmu jutiga uz smarzam. Svistu normali, sviedru aromats ari ir normals.

Ps.man bija viens draugs, kurs ari nelietoja dezodorantus, jo, tur veseliga kermena aromats, nesmird, vēdās nelieto u.tml. Zini, visi juta, ka vins oz pec sviedriem, vnk, cilveks pierod pie ta sava aromata, mazgajas ar udeni un doma, ka neviens nejut, bet jut un ka vel...

Papildināts 01.12.2023 15:50:

Ps.si ir skaistumkopsanas tema , man nav veselibas problemu un svisana ir pilnigas normas robezas. Ja kadai vel jautajumi, tad man majas ir udens, es mazgajos katru dienu, drebes mazgaju un mainu katru dienu, nedzivoju uz ielas, neesmu bomzis, man.ir dzivoklis ar visam ertibam ...nu bln...ka no sada vnk jautajuma var izpust tadu ziloni, ka nemazgajos un nemazgaju drebes, jopcik...

Astoņmizu zobgrauzis

Es varbūt īsti neizprotu to svīšanas apjomu un smaku (?), bet kādā veidā sviedri paspēj dažu stundu laikā jau smirdēt? Varbūt vnk vajag bieži mainīt drēbes, mazgāties? Kaut tikai paduses, ja tā ir problēma? Ko nozīmē nav efekts?
Atkarīgs no cilvēka. Es nekad nevalkāju augšas 2 dienas pēc kārtas, dušā eju no rīta un vakarā, un padusēm man jālieto tikai ziepes (dušas želejas neder), vasarā pat ņemu antibakteriālās. Plus dezodorants, vasarā - antiperspirants. Citu variantu nav. "Detoksiem" neticu, par tā alumīnija kaitīgumu ticamus avotus neesmu atradusi un, pirms kāds mani sūta pie ārsta, jau preventīvi paužu skepsi, ka jelkāds ārsts uztvers nopietni problēmu (analīzes tak taisītas visādas, arī vairogdziedzera ik pa laikam).
(man ierasts par šo tēmu taisnoties, jo ir vecākās paaudzes ģimenes locekļi, kuri nespēj saprast, kāpēc vispār dušā būtu jāiet katru dienu, kur nu vēl divas reizes! Nu tak var neiet, ja nevajag, es jau galu galā arī esmu pieaudzis cilvēks un sevi zinu.)

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Indza

Sila purene

Ziloni tagad pūt Tu pati. Cilvēki vienkārši mēģina saprast, diskutē, un tas ir normāli forumā. Jeb Tu tikai linkus uz dezodorantiem gaidīji? Tad tā arī vajag pateikt.

Es varbūt īsti neizprotu to svīšanas apjomu un smaku
Visticamāk, ka tā.

Dezodorantu lietoju 1x dienā rītos. Savām individuālajām svīšanas īpatnībām par lielisku esmu atradusi Clinique .

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Indza
Nu, man skita, ka ir passaprotami mazgaties un mainit drebes...bet ok, saprotu, ka ne visiem, tapec man uzjautaja vai es mazgajos. Jau ieprieks mineju, ka man nav pastiprinata svisana, ipass sviedru aromats, vnk, nomainot to ar aluminiju jutu atskiribu...tas ar aluminiju bija labaks. Kapec negribu lietot, jo bija parbilis ar iespejamu diagnozi, negribu izaicinat likteni...

Sila purene
Ā, tātad mental health issue.

Paduses var izmazgāt arī neejot dušā. T.i. papildus dušas iešanai nevis dušas vietā .

Neaģitēju, jo man tas vispār nav pārliecības dēļ, neko nezinu par vēdām, vnk mans jocīgais paradums. Neņemiet vērā.

Miegalacis

Diemžēl mana pieredze, ka tie, kas nav antiperspiranti, priekš manis pārsvarā ir bezjēdzīgi, īpaši vasarā. Reiz pat veselu kasti ar visādiem dabiskajiem dežiem no iherb sasūtīju izmēģināšanai. Mazgāšanos var neieteikt, sen jau tiek darīts, ar veselību problēmu, kas šo varētu ietekmēt, nav. No tiem, kuriem pašiem liekas, ka pietiek tikai ar ūdeni un/vai dezodorantu nevajag, diemžēl lielākajai daļai nepietiek gan, un tas, ka neviens neko nav teicis nav arguments, tāpēc tā augstprātība no dažiem ir nevietā. Es arī neko neesmu teikusi tiem, kuri nesmaržo tik lieliski kā viņiem pašiem liekas.

esenif

Ieteiktu izmantot aplikāciju INCI Beauty. Ar to var skanēt svītru kodus un redzēt novērtējumu sastāvam. Ļoti ērti un palīdzoši, jo vienai firmai var būt dažādas kvalitātes (sastāva ziņā) produkti.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438547