Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs un nekaitīgs dezodorants...

Sila purene

nuud dezodorants, kā krēms. Var smērēt ik pēc 3 dienām, iztur mazgāšanos. Tas gan vairāk eko-šmeko varants.

Sastāvs :

pieturziime

Sila purene
es šo lietoju https://www.thebodyshop.lv/lv/produkti/kermenim/dezodoranti/sieviesu/1061/

Esmu izmēģinājusi visus iespējamos Vichy (šarkano vāku bija visnoturīgākais), Madaras, Payot, utt., nepatika.

Patricia L

Es lietoju amway rullīti. Bet, jā, paskatījos, tur ir kaut kads alumīnijs, bet teikšu, ka neko tas nenobloķē, ka sviedru nav. Ir, bet nesmako. Bija nesen izbeidzies, palietoju Vichy ar balto vāciņu. Jutu vairāk sviedru un aromātu.

Man te jaunietes sajūsmā par Rexona, bet ir kaut kāds dārgāks, pārdodas kastītē un ne vienmēr dabūjams. Par sastāvu nezinu.

A man mati maz taukojas. Tas laikam, ka padsmit gados biju nevīžīga, pieraduši. Nesaprotu, kāpēc citām taukojas?! Tas bija sarkasms par tēmu "es nelietoju neko un nesmakoju".

Cilvēks jautāja par nekaitīgu dezodorantu. Kādā sakarā te piemin Vichy, Clinique utml? Jūs tiešām domājat, ka tad ja, produktu ražo selektīvās kosmētikas zīmols vai arī to tirgo aptiekā, tas ir kaut kādā veidā "nekaitīgāks" no sastāva viedokļa? Aptiekās tirgot kosmētiku nenozīmē, ka tā obligāti būs labāka vai ārstniecīskāka - tas lielākoties ir zīmola mārketinga veids.

Mūsdienās jau lielākā daļa zīmolu to sastāvu veido naikaitīgāku nekā pirms gadiem un ir iespējams atrast labas lietas arī Drogu sektorā, taču VIENĪGAIS, pēc kā vadīties, ka produkts ir videi un veselībai iespējamis draudzīgs, ir ekosertifikāts. Ja nevajag eko, tad jālasa sastāvs, es gan uz to nepaļautos, jo nesaprotu. Bet Vichy pilnīgi noteikti no tā viedokļa, par kādu jautā autore, nav pārāks par Garnier vai Nivea.

No "nekaitīgajiem" patīk Madara (šķiet, viņi laika gaitā ir kaut ko uzlabojuši sastāvā, jo sākotnēji tas vispār "nestrādāja", arī Dr.Hauschka. Bet vispār man arī liekas, ka "nekaitīgie" neveic savas funkcijas tik labi, periodiski mainu - palietoju kādu "kaitīgo", tad kādu "nekaitīgo". Ticu, ka tomēr veic testus un analizē ietekmi uz veselību, ES normatīvi jau diezgan stingri, tāpēc gan jau arī "kaitīgie" nav gluži nekādi slepkavas.

Patricia L

ExDzeina
Nu fakts tāds, ka nekaitīgie lielai daļai nedarbojas. Es labprāt lietotu, bet, man galvenais, lai es neožu. Tāpēc jāpiever acis. Māsa lietoja smērējamo no dabaspērles.lv. Nedarbojas.

inkarmo

Alvejas, no Forever-living. Kā var nopirkt, īsti nezinu, laikam jāpasūta no kāda izplatītāja, jo pašam tur pirkt paku ir dārgi.

https://vesels.eu/alvejas-dezodorants/ - izskatās tāds.

... jo tu esi jau tik sen, vārdus vējš kā lapas dzen. ja jau es tev esmu lieks, manī vēji, tevī prieks

Labas atsauksmes esmu lasījusi par šo, bet mēģinājusi neesmu:

https://silmachy.lv/products/piparmetru-un-kumelisu-dezodorants/

Tas par alumīnija kaitīgumu ir mīts, pat eko produktu ražotāji to mēģinājuši atspēkot, bet padevās, jo cilvēki ir salasījušies un pieprasa dežus bez tā alumīnija. Ja iegūglēsiet par šo tēmu, izleks daudzi uzticami resursi, kas raksta par šo tēmu.

BODOLLINO

Aptiekās var nopirkt Izraēlas ražojuma kosmētiku ar Nāves jūras sāļiem, viņiem bija labi dezodoranti. Un kādreiz bija tāda dr.Nona, viņas krēms Solaris un arī dezodoranti bija lieliski, gan dārgi, bet tās naudas vērti.

Ermenegildo

Man ļoti patika Lavera rožu dezodoranta rullītis - ziemā, kad svīšana mazāka - ideāls brīvdienām, lai atpūtinātu ādu. Tagad meklēju, lai ieliktu linku, izskatās, ka vairs LV lapās netirgo

Bet tā darba dienās lietoju tepat nopērkamos - Vichy, Nivea vai Old Spice. Pēdējo man tieši meita sportiste ieteica, un tiešām darbojas labi! Un, kā jau te kāda cālene minēja - ir arī pavisam neitrāli aromāti

"The worst things in life come free to us..."
If you change nothing, nothing will change!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438547