Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs un nekaitīgs dezodorants...

Sila purene

teite

vienreiz
Sviedru smaku nosaka baktērijas, kuras atrodas uz ķermeņa. Katram tās var būt citādākas un dažādu faktoru ietekmē tur var būt konkrēts kokteilis. Sviedri paši ir bez aromāta.

Un vēl ari ikdienā lietoti medikamenti ļoti var ietekmēt sviedru aromātu. Par pārtiku nerunājot, ass, sāļš, to uzreiz jūt.

Unnn, esmu piefiksējusi, ka stresa laikā sviedri ir konkrēti pamanāmāki.

Papildināts 10.12.2023 13:13:

PriecigsMinka
Par alumīnija efektiem pastāstīs tie, kuriem jūtīgs organisms. Tik vienkārši. Ja cilvēkam no šāda deža metas augoņi padusēs, palietojot jau 2-3 dienas, tas pilnīgi noteikti "nebūs" rādītājs, kā tad...

Papildināts 10.12.2023 13:26:

Senāk lietoju Norwex kristāla dezi. Saslapina to bumbuli ar tīru ūdeni un smērē, pilnīgi bez smaržas, noņem tikai aromātu. Bet nezinu, vai tāds joprojām eksistē. Dienas režīma un iespēju dēļ vairs neesmu tagad lietojusi.

Vel no dabiskajiem Dabas bode el vē birstošais dezītis interesants. Man bija kkas ar citronu, smarža patīkama, atsvaidzinoša. Man derēja, bet neaizgāja, jo tā uzsmērēšana vienmēr beidzās ar sabirušu pūderi visur citur, izņemot manas paduses tur jāiemācās pareizi iesmērēt. Un meitai nederēja - koda /dedzināja ādu lai gan it kā citādi nav alerģiska.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

NOVEMBRIS86

Arī vairākus esmu mēģinājusi, bet labu rezultātu devuši tikai 2.

Coslys: https://www.livin.lv/p/energizejoss-dezodorants-ar-citronu-ekologisks

Un Madara: https://www.madaracosmetics.com/lv/veikals/augu-un-ziedu-dezodorants

Katram savs

teite
Senāk lietoju Norwex kristāla dezi.
Kristāli jau tas pats alumīnijs vien ir.

SanSu

nu tātad tie augoņi metās no kādas citas populāras sastāvdaļas, kas bija praktiski visos, bet nav Norwex kristāla dezi

Miegalacis

Augoņi metās no tā, ka spēcīgs antiperspiranta nobloķē tur visu ko var nobloķēt,lai sviedri neizdalītos. Pusaudžu gados man reiz gadījās pie tādiem tikt, jo hormonu iespaidā svīdu vairāk, un dezīšus mēdzu smērēt vairākas reizes dienā, dumja biju, nesapratu, kā viņi darbojas.

teite

Katram savs
Nu, cik saprotu pēc nelielas info izpētes, tad nebūs viss tur alumīnijs. Ammonium alum ir dabīgais sāls un nav tas pats, kas alumīnijs. Saprotu, ka dabīgajos kristāla sāļos ir alumīnija molekulas, kuras ir stipri lielākas nekā antiperspirantos, kuri poras nobloķē. Neesmu ķīmiķis, saviem vārdiem neatstāstīšu, bet pēc lietošanas praksē, pilnīgi noteikti varu atšķirt antiperspirantu no dezodoranta un kalnu kristāla.

SanSu
Tas nav par mani. Tajā gadījumā deži bez alumīnija neizraisa augoņus.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Eko dezodorantiem var būt dažādas aktīvās dezodorējošās vielas: triethyl citrate, zinc citrate, saccharomyces ferment, magnijs, farnesol, Zinc ricinoleate. Paskaties sastāvu, jābūt vismaz 2 no šiem, vēlams 3.

Un katram ir sava bioķīmija, ja vienam labāk darbosies dezīši ar triethyl citrate, citam labāk ar saccharomyces ferment.

Piemēram, Coslys dezodorantā ir 3 aktīvās vielas, varbūt pamēģini šo.

Man personīgi visi dezīši uz triethyl citrate bāzes nedarbojas, bet ekperimentālā ceļā atklāju, ka darbojas dezis ar saccharomyces ferment. Pērku Drogas CL MedCare stick dezodorantu, esmu apmierināta.

Natasha

Vichy viennozīmīgi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438547