Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziemassvētku kekss

Finna

Lusesita

Mezameita2

Amareto ir mazākprocentīgs par rumu, skaties uz šķidruma daudzumu pēc proporcijām. Tad jau tev noteikti sanāks, ja iepriekšējais bija labs! Šitie ir lieliski, vai ne?

Papildināts 07.12.2023 19:21:

NoSilence

Neko nekristalizēju, tu ko! Man šķiet var tādas ingvera sukādites nopirkt. Vairs neatceros, kur tieši. Tirgū, Gemosā? Kkādā lielveikalā?

Papildināts 07.12.2023 19:25:

Vieda Vārna

Ja tur nav teikts, tad nē. Es centos visu darīt pēc receptes, izņemot dažu žāvēto augļu maiņu. Tās saistvielas nav daudz, tikai tik, lai saturētu kopā augļus. Un to visu vēl mitrina ar alko.

Katram savs

Lusesita
Kekss sanāk alkoholisks vai ne? T.i., maziem bērniem un tamlīdzīgajiem nav dodams?

Lusesita

Katram savss

Šito nevar gan.

Katram savs
Bērniem domāto mitrina ar apelsīnu sulu.

BODOLLINO

dezavu
Bet alkohols šeit ir arī kā konservants, bezalkoholiskais variants līdz svētkiem sarúgs.

Lusesita

Tā ir. Tāpēc speciāli bērniem varētu izcept vēlāk un tad pirms pasniegšanas kkā pamitrināt ar sīrupu vai kkā tā.

Katram savs

Lusesita
Tāpēc speciāli bērniem
Skaidrs, paldies. Bet tas vairs nav tas laikam. ...Bet vispār padomāšu, varbūt izmēģināšu un varēšu atskaitīties.

Lusesita

Katram savs

Galīgi nav vairs tas. Pieaugušo kekss ir daudz garšīgāks. Bet! Šo nevar dot arī tien, kas atmetuši dzeršanu, tā nopietni, uz nulli. Pasniedzot, ja klāt ir mazāk zināmi cilvēki, jābrīdina.

Katram savs

Lusesita
Šo nevar dot arī tien
Es jau par to arī domāju, kad rakstīju maziem bērniem un tamlīdzīgajiem.

Papildināts 08.12.2023 08:11:

Galīgi nav vairs tas.
Tu saki? Tad tomēr nemēģināt? No otras puses - kaut kas jau jāēd, kāpēc ne kekss. No trešās puses - tādu jau var jebkad taisīt.

NoSilence

Lusesita
Paldies. Skatīšos.

Bet Tu taču zini, ka es Tevi mīlu.

p.s. lieks prieks atrast kādu noderīgu lietu, atgādinājumu, kas nav uzdarīts.

mans lielākais prieks cālī. (ko vēl tagad atceros pēc daudziem gadiem), sen atpakaļ pļāpiņā, meitene padalījās ar flīžu šuvju atlaunotāju, kad ūdens vēl pilsētā nebija savos augstumos, un Tu gribi savu balto vannas istabu saglābt. Balto sienu dušā uztaisīju perfektu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438561