Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vienkārši viedokli no malas

Narinja9

Labdien, cāļa foruma dalībnieki!

Ilgi domāju vai rakstīt.

Bet nevaru pati vairs domas sagremot un galvā haoss, trauksme, panika.

Stāsts būs par attiecībām. Kopā apmēram 22 gadi no tiem laulībā 6. Niks jauns jā speciāli, lai neliktu kopā ar citām manām tēmām. Jā dažreiz esmu te rakstījusi varbūt pa šiem gadiem reizes 2-3.

Attiecības sākās agrā jaunībā, es tāda nekāda klusā čiepa un viņš Kvazimodo stingrais ar viedokli, mugurkaulu jau tad paņēma mani par dzīvesbiedri. Attiecību gaitā parādījās strīdi, viņam piemita egoista, sociopata, narcisa iezīmes, bet ko nu es jauna dumja bezmugurkaula cilvēks.

Bērni izauguši, kopīga māja, mazliet kredīts. Dzīvojam, bet man iestājusies rutīna, nezinu nemīlu? Neko negribu depresija, varbūt besī ārā viss? Nezinu.

Man daudz pārmet, ka nerunāju nekas man neinteresē neko neplānoju. Jā tā ir. Esmu palielam tāds cilvēks pofig. Remontējam māju, viņš ņemas cepuri nost visu pats. Dusmojas ka neiesaistos nekas neinteresē. Prasa kādu mūsu guļamistabu, saku tādu a varbūt tādu. Nepatikot ka es to visu vienaldzīgi.

Viņš cenšas lutina, saka ka grib, lai esmu laimīga, dzīvespriecīga, kagija, brokastis gultā, gatavo ēst nu visu visu par ko citas ģibtu un novērtētu, es nē. Kāpēc?

Viņš gaida ko pretī, nezinu vai nemāku dot.

Viņam patīk visu kopā darīt nu tā, ka gandrīz pilnīgi visu. Man gribas arī vienai pabūt.

Vakar strīds romantiskais vakars iedzersim vīnu utt. Plkst vienos es paziņoju viss jāiet gulēt, pietiks tik daudz jau izdzerta. Un sākās dzeram vēl, sēžam, dejojam, klausāmies mūziku utt. Es saku nu nē vēls utt. Un rezultātā es aizgāju gulēt viņš līdz 4:30 nosēdēja lejā.

Sekss mums labs ja neskaita, ka viņš ja varētu kaut divreiz dienā. Citreiz steidzos uz darbu kavēju, bet nē viņš ielavās istabā kad ģērbjos un lien virsū es burkšku ka steidzos, šis pretī ka es tāda nemīļa utt.

Kā saglabāt attiecības? Šķirties?

Kā no malas izskatās? Es cūka? Viņš prasīgs?

Nu ja jau tu pati zini ka esi besīga, tad gan jau tā ir. Hobiju nav? No kā tev tas dzīves panīkums, ja tavs vīrietis nav pie tā vainīgs un liekas, ka pat cenšas uzšķilt dzirksti?

Nav hobiju jo nekad neesmu izveidojusi. Ar bērniem pa māju sēdēju. Un kad sēdēju tad tajā laikā kungs kontrolēja kur eju.

Cilvēks redz tagad mainījies, pats uzsver, ka rīkojies nepareizi utt, bet man viss kaut kāds klikšķis.

Un man ir ļoti zems pašvērtējums. Vienmēr tāda biju.

Narinja9
Varbūt tā viņš kompensē to savu ārkārtējo neglītumu, ja jau salīdzini V.Igo aprakstīto Kvazimodo.

dezavu
Nu nē es tik tā izteicos. Ir glīts. Ja runājam par vizuālo abi izskatīgi. Vienmēr dzīvē arī tagad pēc 50 saņemu no malas daudz komplimentus.

A kur ir problēma?

Kļūda pēc 40

Smaržo pēc terapijas. Vīrs tev maz ko palīdzēs, ja pati sevi nemīli.

Viņš zāģē katru dienu par to, kāda es. Klusēju, nekas neinteresē utt. Pēc darba neko negribu viņš grib, lai vairāk sevi lutinu sportoju utt. Visu laiku apmāts ar vizuālo izskatu. Daudz runā, ka par sevi jārūpējas, lai ilgāk skaisti būtu un gribētu viens otru.

Narinja9
Kvazimodo bija neglīts un cerēja uz skaisto Esmeraldu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438569