Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vienkārši viedokli no malas

Narinja9

black sand

Kāds tam sakars ar Kvazimodo kurš bija labsirdīgs un lādzīgs cilvēks ar ļoti neglītu izkropļotu ārieni?

Bet citādi parasta ilgtosa pāra ikdiena, kašķi, sadzīves apnikums. Problēma tā kur? Pa kuru laiku jūs visu darāt kopā, viņam dzīve nekas nav jādara ,visu dienu mājas uz dīvānā ar tevi sēž?

PuupoliiC

.. bik smalkāk par : 22 gadi kopā 6 precēti.

Kā nonācāt līdz precībām pēc 16 gadiem, kuram vajadzēja,, un tak ne vakar secināji, ka nemīli, lab mīlu neaiztiksim - nav patikšanas vairs ?

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Lusesita

Nu traki!

black sand

Virs seksu grib, lai sieva ir skaista grib, māju remontē, grib laiku pavadīt kopā bet slikts un ļauns un dara pāri ar visu to. Nu laikam jau tas viss ir tādēļ ka nemīli viņu vairs, rutīna nomāc, neko negribas.

Un ko grib pati autore? Bērni izauguši, tagad var dzīvot kā vien pati vēlas.

Papildināts 02.12.2023 13:26:

Grib viena, dzīvo viena. Grib kopā ar vīru, dzīvo kopā ar vīru.

Evdokija

Kaut kāds aizvainojums pret viņu Tev iekšā nesēž? Padomā par to.

Tikko tak pirms pāris mēnešiem bija tava tēma. Atceros ka kko komentēju. Otrreiz slinkums.

Narinja9
Ko tu esi ņēmusi vērā vai pamainījusi no iepriekšējàs tēmas ieteikumiem vai pārdomām?

Es arī atceros teju identiski tēmu. Ko tur dublēties?!

Sen, sen draudzene izteicās: kā tu tādu riebīgu Kvazimodo apņemi maigā Krista. Un tāpēc man tas teiciens izspruka.

Evdokija

Narinja9
Ja mana draudzene nosauktu manu vīru par riebīgu, tad viņa vairs nebūtu mana draudzene.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438569