Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vienkārši viedokli no malas

Narinja9

Alija

Kā saka pati autore- bezrakstura cilvēks. Hobiju nav. Interešu nav. Kamēr bija bērni, tie aizņēma prātu. Tagad ir komfontacija ar sevi - esmu garlaicīga. Vīrs tikai gadījies pa ceļam kā pirmā tuvākā persona., no kuras gaidīt interesantu un aizraujošu dzīvošanu. Bet neviens nevar padarīt tavu dzīvi interesantu, ja pati to nevari.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Evdokija
Ja mana draudzene nosauktu manu vīru par riebīgu, tad viņa vairs nebūtu mana draudzene.

Arī tad, ja viņai, tā no malas paskatoties, būtu taisnība?

Ehh, cik daudzas sievietes būtu priecīgas, ja pēc 22 laulības gadiem būtu tāda romantiskā dzirksts un tik izdarīgs vīrs.

viedaminka

Narinja9
Bērni izauguši, kopīga māja, mazliet kredīts. Dzīvojam, bet man iestājusies rutīna, nezinu nemīlu? Neko negribu depresija, varbūt besī ārā viss? Nezinu.

Man daudz pārmet, ka nerunāju nekas man neinteresē neko neplānoju. Jā tā ir. Esmu palielam tāds cilvēks pofig. Remontējam māju, viņš ņemas cepuri nost visu pats. Dusmojas ka neiesaistos nekas neinteresē.

Izklausās, ka tev ir depresijas pazīmes. Jāvēršas pēc palīdzības pie psihiskās aprūpes speciālista- labāk pie klīniskā psihologa vai psihoterapeita nevis pie psihiatra, jo psihoatri neiedziļinoties visiem antidepresantus raksta.

Baibo

Ehh, cik daudzas sievietes būtu priecīgas, ja pēc 22 laulības gadiem būtu tāda romantiskā dzirksts un tik izdarīgs vīrs.

Bet , ja tā romantiskā dzirksts būtu kādam, kurš ne pārāk vairs patīk, tad tieši tas būtu kārtīga beša vai depresijas iemesls.

Viņi sagāja kopā kādos 20 gados! Daudzi 20 gados zin, kas viņiem patīk un ko viņi grib? Sanāca, kā sanāca, bet varbūt tagad viņai pavisam kas cits vajadzīgs? Varbūt viņai pie kājas tas izdarīgums, varbūt labāk būtu tāds ar ko kopā skatīties vienā punktā un meditēt.

black sand
Savs uzņēmums, kad grib strādā kad grib sēž dīvānā. Īstenībā jau reti sēž. Cilvēks tāds kam patīk visu laiku rosities, darīt kaut ko.

Papildināts 02.12.2023 16:13:

PuupoliiC
Nu tā arī nonācām, ka jāsakārto viss oficiāli jo bērni, māja utt. Tā teikt veselais saprāts.

Papildināts 02.12.2023 16:14:

Evdokija
Es arī pat aizvainojumu aizdomājos. Kaut cik prasītu piedošanu, laikam iekšēji brūku.

Papildināts 02.12.2023 16:14:

vienreiz
Nu nebija gan tikko tēma. Neesmu te pasen rakstījusi. Gadu noteikti.

Papildināts 02.12.2023 16:15:

Evdokija
Viņš tās draudzenes klātbūtnē mani par stulbu, idioti sauca.

Dzejnieks visu pateica -

Kam veltīgi laimību kāro, tu sirds?
Met projām reiz cerības tumšajā kapā:
No saulainām lejām ir mirstīgais šķirts,
Tam jādzīvo asaru dūksnājā slapjā

Alija
Es ar prātu saprotu jā tā ir, bet....

Papildināts 02.12.2023 16:18:

Baibo
To arī vīrs man bieži saka, ka redz citas spiegtu no sajūsmas.

Alija

A, medus mucā tomēr ir dažādas darvas karotes...

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438569