Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vienkārši viedokli no malas

Narinja9

Susuriic
Pirmajās lapās izlasīju, ka vīrs autorei ierosina aiziet uz sporta zāli. Bet tajā pat laikā visu vēlas darīt ar viņu kopā.
Šādā izkārtojumā, ja vīrs ierosina šo un to, bet vienu tomēr nelaiž, tad kontrole turpinās.

Papildināts 04.12.2023 11:04:

Zirne
Nav tā, ka autore izklausās baisi jauka un patīkama, vienk liekas nomočīta gadiem, tāpēc arī pašapziņa zema
Es arī šo ļoti spēcīgi saskatu. Nomočīts cilvēks tiešām var nezināt, ko grib, viņš var baidīties pateikt savas patiesās vēlmes, jo tās var tikt nokritizētas. Nomočīts cilvēks ir pieradis pakļauties otra vēlmēm un viņam patiešām nav spēka un viņš var neredzēt jēgu cīnīties par savām interesēm. Jā varbūt tada attieksme liekas provocējoša otram, bet tad tas otrs arī var kļūt pieaudzis, pateikt, ka viņam nepatīk ar tādu cilvēku dzīvot kopā, un pašam šķirties. Nekas nedod tiesības otru močīt, jo redzies viņa sejas izteiksme neiepatikās.

Papildināts 04.12.2023 11:08:

Narinja9
Man Tavas attiecības izskatās pēc apburtā loka.
Labāk ir necerēt uz izmaiņām, un rēķināties, ka tādas tās var palikt visu mūžu.

Vai Tu gribi šādi dzīvot visu savu mūžu? Ja nē, tad labāk rēķinies, ka tikai Tu spēj mainīt situāciju. Situāciju, ne cilvēku. Iet prom ir galējais variants, bet reizēm cita varianta nav. Ja Tev vēl ir daudz atrunu, tātad Tev tomēr ar kaut ko tādas attiecības ir patīkamas un ērtas.

Pati esmu savulaik aizgājusi no padsmit gadus ilgām attiecībām. Ilgi nevarēju saņemties, bet tomēt pienāca brīdis, kad izšķīros. Tā ka zinu, ko runāju.

Nomočīts cilvēks
No loģikas viedokļa - ja pieaugušu cilvēku kāds var tā ņemt un "nomočīt", tad jau tikpat iespējami ir, ka viņa to vīru varēja "novest" - līdz pacietības zaudēšanai un agresijai, un kas tur vēk bija. Cik garš, tik plats. Adekvātu, pieaugušu, pie vesela saprāta esošu cilvēku vienkāršā sadzīvē - pāra attiecībās - neviens nekur nevar novest un nomočīt.

Nenormāli besī tie "ak, nabadziņi", kas ir nomočīti, novesti un vēl nez kas, bet paši tik balti, tik pūkaini, veģetējuši kā amēbas un neko i nav pamanījušu, bet vainīgs pie viņu nedienām, protams, protams, ir kāds cits.

Zirne

ExDzeina
Nu, var būt visādi. Skaidrs, ka visās deformētās attiecībās ir vairākas puses, kaut vai slavenais Alkoholiķa - līdzatkarīgā modelis, kas eksistē, jo viens otru baro.

Bet ja ir cilvēks, kas visus uzskata un sauc par stulbiem, un neļauj sievai iet ārā no mājām, skaidrs, ka tur ir vardarbības iezīmes. Cita lieta, ka ir jābūt jau sākotnēji neveselīgai personai, lai ļautos šādai attieksmei. Tā kā šajā pārī ir bērni, kas ir redzējuši konkrēto modeli, tad tur riska faktors ir augsts tam visam turpināties.

Papildināts 04.12.2023 11:39:

Tāpēc rakstīju, ka kopumā bēdīgi.

Bet, redz, ka vīrietis ar gadiem mainoties. Iemācījies atvainoties un pat uz ielas vairs neapsaukâjoties, klausās psihologus!

Vēl pārdesmit gadi , un viņš kļūs teju par svēto!

Jāsagaida!

Susuriic

krisdoliite
Skaidrs.

Ak jēzīt, vai tad tiešām visur jāvelkas kopā?

Man simtu gadu neinteresē lietū/putenī sēdēt pie upas kopā ar vīru un makšķerēt. Un mani pilnīgi neinteresē veču tusiņi. ( lasīt ģimenes tēvu pāris pasēdēšanas gadā - kubulā, pirtī - bez sievām un bērniem) .

Un vīram pilnīgi neinteresē mani pārgājieni ar meitenēm pa bezceceļiem, kaut kādos purvos, ellē vai, piemēram, groziņu pīšanas meistarklases, kaut kādi meiteņu tusiņi.

Ir protams - pasākumi ģimenei un ģimenei ar bērniem, bet tas ir pavisam cits stāsts.

Es dziļi šaubos, ka vidusmēra vīrietim vispār interesētu vilkties ar sievu kopā uz pilatēm vai jogu.

Vienvārdsakot piekrītu, ka bēdīgi un vēl dīvaini, piedevām.

Meauk
Vīrs mainās, tad arī sievai būtu jāmainās.

dezavu
Te izskatās, ka sievai pārmaiņas iet grūtāk, lai neteiktu, ka nemaz.

neļauj sievai iet ārā no mājām
Kā tieši tas izpaužas? Kā var neļaut? Sagrābj, piesien, ieslēdz? Jā, nu, ja šādi, tad tā viennozīmīgi ir vardarbība, protams. Te neko tādu neizlasīju. Bija teikts, ka sieva iet gan uz darbu, gan reizumis sportot utml.

Mums ar ex bija tādas situācijas, kad viņš bija svēti pārliecināts, ka viņam nekur neļauj iet. Kaut gan 1) katru dienu gāja uz darbu, neviens nejautāja, cikos būs mājās, nāca, kad gribēja; 2) kā izrādījās, slepeni bija būvējis ka'du tur namiņu, īrējis dzīvokļus, kur "atpūsties" no darba (jo mājās pārāk daudz cilvēku, viņam traucējot, tas bija pandēmiajs laikā. Turpretī es strādāju pirlnas slodzes darbu no mājām kopā ar tobrīd divgadnieku, mājkopība utml bija uz mani. Jā, es arī šur tur gāju, kad bija tādas iespējas - teātris utml. Sarunāju kādu no lielajiem bērniem vai no saviem radiem, vai aukli (manas paziņas meita), lai pieskata tajā laikā. Kad viņš plānoja kaut kādus savus tusus, tad nekad nevienu nesarunāja, viņam likās, ka man ir jāstāv ar bērnu, kamēr viņš izklaidējas vai arī jāsarunā, kas bērnu pieskatīs. Kad teicu - ja viņa mvajag tusēt, lai sarunā, kurš pieskatīs mazo, tad viņš to interpretēja, ka es viņam neļaujot nekur iet. Vnk slimi murgi!

Zirne

ExDzeina
Nu, un Tev labpatīk domāt, ka ex bija ļauns un Tu biji pareiza. Tāpat kā autorei. Nevienam jau negribas redzēt to mijiedarbību.

Zirne

Īsti nebūs tas salīdzinājums ar autori. Domas ir viens, darbība cita.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438569