Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vienkārši viedokli no malas

Narinja9

Zirne

dezavu
Darbība pretēja, bet melnbaltais skatījums līdzīgs. Es laba, viņš šausmīgs. Bet es lielākoties nostājos sieviešu pusē tīri solidaritātes dēļ un arī tādēļ, ka pie mums močīt sievietes ņemas katrs, kam nav slinkums, un pašas sievietes ir pirmās mesties citas nosodīt.

Skaidrs, ka autore nav ideāla un pa lielam ir cietēja un neko droši vien nemainīs. Kā tur ir - no vardarbīgām attiecībām aiziet retā, man šķiet, mka bija pat statistika par to, cik bieži upuris atgriežas pie varmākas.

Skaidrs, ka exdzeinas gadījums cits, bet cits izejas punkts - pieeja terapijai, cita sociālā vide izklausās (jo tie stulba un cūka un kliegšana ir zināms rādītājs)

Zirne
Jāpiekrīt, tur jau Karpmana trīsstūris pilnā plaukumā. Katrs atradis veidu kā paust savu agresiju, viens bļaujot, otrs klusējot.

Oho, tam pat ir nosaukums. Es parasti brīnos par glābējiem, man liekas, ka jābūt mentāli apdāvinātam, lai nesaredzētu upura un varmākas laimīgo sinerģiju. Vienmēr domāju, vai ar mani kkas nav kārtībā, ka es redzu, bet viņi ne. Viņi ir Karpmana trijstūrī, jei!

Zirne

vienreiz
Tā jau tāda ļoti klasiska teorija.

Es esmu mazizglītota

Susuriic

Ai - par to nelaišanu/laišanu arī visādi. Mani tač laida, laikā kad bērni bija pavisam mazi. Skrien, kur acis rāda, tikai - vakarā pēc darba - no 20-22. Vēlams, bērnus paņem līdzi. Omīšu nav, auklei naudas īsti nebija.

Bet nu labi, ļaunu nepieminu, bet atceros...tagad bērni nosacīti lieli, tad mazāk problēmu ar šo.

Bet arī tas viss - mana iešana kaut kur savās darīšanās, sākumā bija ļoti inerta.

Galavenais sākt. Nez - kaut tās pašas autores pilates 2x nedēļā - pilnīgi ok liekas. Vēl jau var uzsākt visādus kursus, aktivitātes...skaidrs, ka baigi visu pasauli neapskriesi, kaut ai kā gribētos. Jāizvērtē, kur gribas iet, vai var aiziet, cik bieži. Citādi neaizies vispār nekur.

Nez - var ieviest pilates/jogas draudzenes...ir jau kad galīgi negribās iet kaut kur - jo besis, nogurums, un vispār slikts garastāvoklis, bet - ja apsolīts, tad kaut kād aiziet, pavelkās. Un tad ir prieks, ka aizgāja. A tā - visu vakaru, iespējams i sēdētu mājās kars savā stūri, vai vēl trakāk - kasītos ar dārgo.

Zirne
Nē, es par to "novešanu" un "provocēšanu". Muļķības tas viss. Tu kliedz un kaujies vai nespēj izdvest adekvātu tekstu nevis tāpēc, ka tevi kāds noveda, bet tāpēc, ka uz attiecīgām lietām tā reaģē pats. Gan "nomočītie", gan "izprovocētie" visi vienā maisā bāžami manipulatori, tik katrs ar savām metodēm darbojas.

Arī interpretācija par to, ko nozīmē ļaut vai neļaut, aizliegt vai neaizliedz - tā pasivitāte, ka otrs kaut ko aizliedza, neļāva, ir sava veida manipulācijas, nevēlēšanās uzņemties atbildību. Jo izvēloties rīcību, būtu jāuzņemas ar'iatbildība par tās sekām.

ExDzeina
Protams. Tikai to jau nevienam negribas dzirdēt . Vajag uzjautāt visam zuzeum, kuram neļauj iziet ar draudzenēm vaj vienam, ka tas konkreti notika mirkli, kad vinas ar somu roka slēdza vaļā durvis? Rāva atpakaļ, atņēma atslegu, sita? Nu ja tā- platu soli uz policiju, ar visam jk tā izrietošām sekām . Ja vinas "vienkārši zin" kas būtu, ja vinas taaa darīti, tukša iršana, lai aizbildinātos .

ExDzeina
Tie kas ir pieauguši nomočīti, viņi diez vai vispār ir jebkad savu dzīvi dzīvojuši. Es teiktu, ka viņi ir tikuši močīti no bērna kājas, viņi citu dzīvi nemaz nezina. Tā ka lēnāk ar kritizēšanu.
Turklāt ir jau bijušas diskusijas par to, "kā var nelaist". Tie, kas nav to izbaudījuši, viņiem nekādi vārdi neliks/neļaus saprast, kā tad īsti tas ir - nelaiž.

Susuriic
Man arī neinteresēja savulaik, bet tomēr dabūju to visu, jo vīrs gribēja būt kopā ar mani.
Tas ir tikai normāli, ka katram ir arī savs laiks un savas personīgās nodarbes/intereses. Bet ir tādi cilvēki, kas tomēr uzspiež otram to savu klātbūtni, un neļauj atvilkt no sevis elpu.
Tāpēc mani interesē šis jautājums, kā autorei ir šobrīd, jo ir bijis, ka viņu vienu nekur nelaiž. Cik ļoti vīrs ir mainījies attiecībā uz kontroli.

Papildināts 04.12.2023 13:50:

lutekle
Rāva atpakaļ, atņēma atslegu, sita? Nu ja tā- platu soli uz policiju, ar visam jk tā izrietošām sekām . Ja vinas "vienkārši zin" kas būtu, ja vinas taaa darīti, tukša iršana, lai aizbildinātos .
Reizēm var notikt arī tā. Bet visbiežāk sekas būs pēc tam negaidīti un neprognozējami un tā, ka uz policiju īsti nebūs pamata iet. Jā, darbojas tikais uz tām, kam tāda dzīve ir bijusi pazīstama jau pirms laulības.
Pārāk gari jāraksta, lai paskaidrotu. Ir jau daudz par šo runāts šajā forumā.

Pelnu circenu virsaitis

Kas tur ieteica šķirties un apgalvo ka pārāk dažādi cilvēki satikušies? Tieši otrādi - viss ir pilnīgi pareizi un šajā gadījumā pareizāk pat nevar būt. Čalis no tiem darbīgajiem, valdonīgajiem un dominējošajiem un dāma atkal pelēkā upurpele, kas pār lūpu nevar pārspļaut.

Viņš tādu meklēja (Pat pieļauju ka apzināti), viņam nevajadzēja stipru sievieti ar mugurkaulu, ātri tiktu atsēdināts un tādas attiecības būtu ļoti īslaicīgas un eksplozīvas un viņai atkal vajadzēja kādu, kurš viņai liktu laimīgi ciest mūža garumā (alkoholiķu sievas vairumā gadījumu no tās pašas sugas) . Podiņš ar vāciņu.

Ja viņš piepeši kļūtu maigs, iejūtīgs un...un...un,.. nu vispār perfekts, viņa taču no viņa vienkārši aizietu jo pārāk atkailināta paliktu pašas tukšā un bezmērķīgā būtība attiecībā pret sabiedrību, ietu un meklētu citu tādu pašu - skarbu un valdonīgu, aiz kura aizslēpties un laimīgi atkal ciest un upurēties.

Te nekas nav jāmaina!

Veiksmīgu jums laulības dzīvi līdz sirmam vecumam!

Priekā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438569