Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Medicīniskā apaugļošana

Ezuks89

• Sveiki, 30.nov pieteicos Embrions klīnikā uz valsts rindu, puisim konstatēja neauglību, iesaka iet caur donoru, varbūt arī kāda ir gājusi un zin pateikt vik ilgā laikā jums pienāca rinda, cik samaksājāt no savas kabatas? Kā arī kā tas vis notiek un cik laika aizņem ja vis kārtībā lai tiktu pie bērniņa? Ļoti uztrauc tā neziņa.

justme

Ezuks89
Vīrietim pilnīgi nav spermatozoīdu, ka iesaka donoru?

Šobrīd rinda pienāk ļoti ātri, šķiet sūta vēstules ik pēc 3 mēnešiem. Cik naudas aizies ir baigi individuāli, šis viss process ir baigi neparedzams, var sanākt ar minimālajām pacienta iemaksām, var sanākt ar pāris tūkstošiem.

Sākumā jāiziet analīzes STS abiem, un citoloģiskā uztriepe tev. Embrions baigi neaizraujas ar papildu pārbaudēm uz pirmo procesu. Medicīniskā negarantē, ka grūtniecība iestāsies no pirmā transfēra, šis arī nav īsti paredzams, cik ilgs laiks aizies.

Uzreiz brīdinu, viss šis process ir ļoti grūts gan fiziski, gan mentāli. Izturību.

justme
Puisim 0% augliba, loti sliktas analizes tadel iesaka iet caur donoru, man vis labi kaut sakuma likas , ka man kautkas, ka nevar pie bernins tikt, bet izradijas, ka puisim.

justme

Auglību vīrietim var uzlabot ar vitamīniem un medikamentiem. Lai aiziet pie laba androloga. Varbūt tomēr varēs medicīnisko ar savu materiālu iet. Bet noteikti, tad jāņem extra PICSI. kas ir ap 400eur, kā kurā klīnikā. Un ieteiktu aiziet vēl pie kāda ārsta, arī tev, nepaļaujies tikai uz vienu. Nu tas, ja Embriona ārsts ir vienīgais pie kura esi bijusi.

Jā, es piekrītu meitenēm, ka aiziet vajag pie dažādiem ārstiem. Es arī domāju, ka manam vīram viss ir slikti, bet mana ārste gan bija pretējās domās. Un dažādi vitamīni un hormoni var uzlabot vīrieša auglību. Ja gadījuma nav tā ka vīram neveidojas spermatozoīdi vispār. Bet pat tad var veikt kaut kādu operāciju. Mēs ari ņēmām PICSI.

Mums embrionā arī teica, ka tikai ar donoru. Aizgājām uz ivf riga un pie Dr. Erenpreisa un nu mājās skraida bērniņš bez donora palīdzības.

Piekrītu izteiktajiem viedokļiem, ka vajag aiziet pie androloga un vēl kāda reproduktologa, lai saprastu, vai nav varianta arī pašiem, bez donora spermas.

Medicīniskās apaugļošanas izmaksas ir ļoti neparedzamas. Lielākās izmaksas mums veido izmeklējumi un papildu extras, ko valsts neapmaksā.

Rindas kustību šobrīd baigi nesaprotu, bet ātri. Otrajam valsts procesam iesniegumu uzrakstīju novembra vidū, rinda pienāca decembra sākumā.

Sharliina

Bet donora izmantošanu rūpīgi jāizsver un noteikti piekrītu šeit izteiktajām viedoklim par vēl speciālistu viedokļiem. Vīrietim donors var būt arī psiholoģiski grūts lēmums, tas noteikti ļoti nopietni jāizrunā.

Sharliina
Vins man diezgan tads vienaldzigs, briziem uzvedas ka berns ka ir nauda labak noperk tv jo ta varot redzet kur paliek nauda neka ies pie arstiem. Tapat ar kliniku vins nav gatavs neko mainit dzer un pipe tapat kaut arsts teica ka vajag atmest ka prasiju kapec ta un vai tad pie arsta neies pateica ka neies naudu degviela izmest lai tiktu uz kliniku ka labak noperk mantu kur var redzet kur nauda tereta un ari nopirka tv visu algu gatavs mantam atdot bez kuram varetu iztikt bet redz mans tv pa mazu . Pa kliniku pat uzkerca lai eju pati un risinu un darot ko gribot bet vins vairs neiesot varot tikai aiziet lidz pasedet uzgaidama telpa bet neko vairak

sammer

Ezuks89
Izklausās sarežģīti. Būs grūti, ja abi neiesaistīsieties kā vienota komanda. Sievietei šis ceļš ir 10x smagāks psiholoģiski un partnera atbalsts ir ļoti nepieciešams. Novēlu izturību un pacietību, lai viss izdodas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438609