Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kopīpašums detaļās

Morena

Morena
Kā jau esmu rakstījusi diemžēl zinu gadījumus pēc kāzām iegādāts īpašums, bet škiršanās gadījumā īpašums tiek tam, kas ir zemesgrāmatā un nekādi pierādījumi par ieguldījumu īpašuma remotos utt tiesā netika ņemti vērā.

Mums konkrēti pērkot īpašumu ar kredītu swed banka neļāva zemesgrāmatā rakstīt 2 īpasniekus. Kamēr ir kredīts, tikmēr arī nevaram abus ierakstīt kā īpašniekus.

Tiesa noteikti neņems vērā to, ka tēmas autore tajā kredīta maksāšanas laikā veica maksājumus par savu personīgo īpašumu, pirka visai ģimenei pārtiku un nodrošināja izklaides.

Kopīgu nepilngadīgu bērnu, kuru aprūpi varētu interpretēt kà tēmas autores ieguldījumu īpašuma jomā, arī nav.

Tad nu atliek tikai tēmas autorei maksāt tiešo savu daļu no aizņēmuma, ja grib pierādīt savas tiesības uz šo īpašumu.

kiryr
Meauk
Paldies par info un ieteikumiem.

Mani laikam vairāk tomēr satrauc mantošanas jautājums. Kaut kā gribētos ticēt, ka šķiršanās nebūs, jo gadi un abiem bijušas citas laulības un tā Attiecības labas un cieņpilnas, bet nu ja notiek x stunda, atnāk viņa bērni un pasaka, te Tev viena istabiņa no mājas pieder.....

Morena
Par mantojuma lietām un iespējām, labākajiem scenārijiem - vislabāko konsultāciju sniegtu zvērināts notārs.

Cik man zināms, ir tāda lieta kā mantojuma līgums.

Visādā ziņā pie notāra varētu tiešām arī visu noskaidrot, jo viņi tieši specializējas gan mantojuma lietās, gan arī nekustamā īpašuma ierakstīšanu zemesgrāmatā vai to ierakstu maiņu, ja tas kaut kādi ir iespējams, tikai paņem līdzi visus pieejamos dokumentu saistībā ar to visu.

Meauk
Šodien apsvēru domu aiziet uz konsultāciju pēc Tava ieteikuma pie tā paša notāra, kur formējām visu.

Papildināts 06.12.2023 13:32:

Aiziet viena

Morena
Jâ, aizej viena un izrunā visus šos jautājumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438621