Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

SEB klientiem - par norēķinu kontu procentiem

KindaPsycho

SanSu

garmate
To kādu citu mēnesi klients jau var būt visu naudu izņēmis. A banka jau aizskaitījusi avansā VIDam. Kas banka kāda labdarības iestāde?

garmate
Nē, tas ir nodoklis, attiecības starp tevi un valsti. Bankai tur nekādas astes nepaliek, tā nav bankas nauda un bankas darīšana. A IIN valstij maksā no notikušām izmaksām, nākotnes darījumi ir nākotnes. Banka iekasē tikai tāpēc ka valsts to pielikusi, lai tu nepazustu ar 3 centiem un nepaliktu parādā centu. Tad deklarēt utt

Es kaut ko dzive esmu palaidusi garām?
2,5 % SEB dod no atlikuma menesi???

jeb par ko te ir cepaks?

garmate

Ko nu tur strīdēšos ar gudriem ļaužiem. Krājkontā ik pa laikam parādās viena centa starpība uz vienu vai otru pusi. Tātad kādā brīdī astes izlīdzinas.

Papildināts 06.12.2023 22:22:

jeb par ko te ir cepaks?
Par vienu centu. Precīzāk par 0,4 centiem, kurus valsts var nošmaukt un nogriezt no dienišķā maizes rieciena.

Bet sākuma ieraudzīju , ka te min 2,5 % un ja jau diskusija , vai tie % ir izmaksāti, saku apsvērt, vaj nav banka jāmaina.

SanSu

lutekle
nop, te tiek skaitīts, cik daudz VIDam jāpārskaita, ja procentos ir sapelnīti 2 centi.

No SEB mājas lapas: Mēs aprēķinām un izmaksājam klientiem procentus par naudu, kas glabājas norēķinu kontos eiro valūtā. Procentu likme ir 0,4% gadā, un tos maksājam fiziskām personām par atlikumiem līdz 5000 eiro katrā norēķinu kontā. Uzzināt vairāk

Krājkontā ik pa laikam parādās viena centa starpība uz vienu vai otru pusi. Tātad kādā brīdī astes izlīdzinas

Tāpat kā dienu skaits mēnesī. Procentus uzskaita par dienām.

garmate

ecuador
SEBa krājkonta procentus var redzēt katru dienu. Un tie mēdz kādu dienu atšķirties par to vienu nelaimīgo centu.

garmate
Bet nodokļu naudas tur taču nav. Par bankas % nav grūti izrēķināt dienā cik maksā. Tur jā, var būt astes. 0,4:360=?

Papildināts 06.12.2023 22:54:

Man sanāca šādi 0,001111111111111% dienā. Noguldot uz vienu dienu un veicot izmaksu tu saņemtu 0%. Reāli nekādas astes nepaliktu, tikai galvā.

Man šodien tieši trīs mēneši Swedbank krājrīkam

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438647