Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzelzs deficīts trīsgadniekam

Laura92

Jau no 1,5 gadu vecuma cīnāmies ar dzelzs deficīta anēmiju. Ilgstoši lietotais Ferrum Lek nav devis nekādus rezultātus, varbūt kādai ir bijusi pieredze ar homeopātiju anēmijas risināšanā?

ingulle

Vienīgie uzlabojumi bija un palika, sākot ikdienas uzturā lietot gaļu, zivis, vislabāk orgānu gaļu, to buljonus.

lunatka

Homeopātija neārstē anēmiju (nekādu).

bērniem šajā vecumā anēmija ir normāla. neko nevajag darīt, ja vien ārsts nedod speciālus norādījumus.

p.s. esmu vegāns, dzelzs trūkuma man nav. dzelzs UB arī nedzeru. tā ka nav vērts speciāli lietot gaļu, zivis, vislabāk orgānu gaļu, to buljonus. vienīgais noteikums ir dzelzs bagātos ēdienus kombinēt ar C vitamīnu, jo tas palīdz labāk uzsūkties.

Princa

Frivole
Anēmija nevienā vecumā nav norma, kur nu vēl mazam bērnam.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Laura92
Kādi simptomi ir bērnam?

Nav nekādu simptomu. Uzķēra asins analīzēs un tagad hematologs nelaiž vaļā. Kritums nav ļoooti liels, bet nedaudz pietrūkst līdz zemākajai normai. Šobrīd esam izgājuši entās veselības pārbaudes, taisījuši entās analīzes, kas to anēmiju varētu provocēt, bet nekas neapstiprinās. Tagad gaidam gastroenterologu un kobras rīšanu. Man vienai liekas, ka tās ir pārāk lielas mocības trīsgadniekam? Vai anēmija patiešām šajā vecumā ir nopietns siognāls izmeklēties?

Man pašai dzelzi notur līmenī spirulinas lietošana. Drīkst arī bērniem, manējie tabletes sad tad uzgrauž kā koncas. Pati lietoju svaigo, lv audzēto.

Laura92
Ja bērnam nav nekādu simptomu un jūtas lieliski, tad nemocītu un nevadātu pa ārstu kabinetiem. Nodotu atkārtoti pēc gada un tad sāktu domāt- vai ir kritiski vai nav.

p.s. atkāpei- cik no jums pašas zin, kādi jums bij dzelzs rādītāji 2-3 gadu vecumā? ja bērns jūtas lieliski- tad ko iespringt par kautkādām normām, ja tās nav kritiskas.

Piparlapa

Es piedomātu pie tā, lai regulāri (katru dienu) uzturā ir ar dzelzi bagāti produkti ēdienreizē bez piena produktiem (gaļa, griķi, spinātus var noslēpt smūtijā, bietes). Pēc 3 mēnešiem nodotu vēlreiz analīzes, ja nebūtu norma, tad mainītu dzelzs uztura bagātinātāju. Pat pieaugušajam ar pazeminātu dzelzs līmeni ir grūti, nogurums, mazāk enerģijas, nav ko mocīt bērnu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438657