Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzelzs deficīts trīsgadniekam

Laura92

Bērnam nupat ir nomainīts dzelzs preperāts. (viss notiek BKUS hematoonkologa kontrolē, paši savas interpretācijas neieviešam). Ikdienā cenšamies nodrošināt arī ar dzelzi bagātu uzturu. Problēma ir tajā, ka ik pa trim mēnešiem, dzerot papildu dzelzi, analīzes ir labas, tad uz mēnesi mums ļauj no dzelzs preperātiem "nokāpt", un analīzes atkal sliktas. Ārsti pagaidām nav atraduši iemeslu, kāpēc Fe neuzsūcas. (Nodotas ir entās analīzes un veikti usg vēdera dobumam). Tagad esam rindā pie gastroenterologa, un pamazām jau sākas izmisums. Tajā pat laikā man gribētos saprast, cik izplatīta šāda poblēma ir 3 gadus veciem bērniem. Mana iekšēja sajūta saka, ka tas ir normāli, ka šajā vecumā hemoglobīna līmenis ir mazliet zemāks. Bet nu, es neesmu mediķis.

ingulle

Laura92
Vai GAPS uzturu esat mēģinājuši? Kad par to runāju ar BKUS uztura speciālisti, palika iespaids, ka runājam dažādās valodās, pat, ka viņa ir vegānisma piekritēja. Katrā ziņā mūsu veselība ir mūsu pašu rokās, neviens par to atbildību neuzņemsies.

Embeka

Tiem kas sludina, ka samazināts hemoglobīns ir ok, atceramies, kāda ir tā funkcija organismā - pārnēsāt skābekli. Jā, cilvēki pat ar izteiktu anēmiju var justies labi, jo pierod, bet vai tāds ir mērķis šim bērniņam?

Lemjat paši, bet redzot, ka mediķi darbojas, izmeklē, maina preperātus - rezultātam vajadzētu arī būt ilgtermiņā.

Laura92
kāds ir b12 līmenis?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438657