Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieļauj sliktu attieksmi pret sevi, jo pašai šķiet, ka labāka nepienākas?

OgaPoga

Rudā_
Arī, un ne tikai alga, ir arī citas motivācijas - kopīgie vienīgie bērni, kopīga manta, ko grūti dalīt, dažādas ikdienas rūpes, ko tomēr kopā ir gan vieglāk, gan pierastāk risināt.


Katram ir tas ko pelnīja

Nu bet kādai no malas liekas, ka ai, ai, ai, nu nevar tā dzīvot... Nez kādu iemeslu dēļ, tad tā būtu jāuztraucas par svešām attiecībām, kāpēc tās neizjūk, nez?

Kas autorei mainītos, ja tās izjuktu?

Indza

Varbūt neko tur nemīl, vnk tas ir veids kā puslīdz normāli un komfortabli dzīvot. Nav visām tās algas tik lielas, lai dzīvotu vienas un lepni varētu tā ņemt un aiziet. Tad nu pragmatiski tiek nolemts, ka jādzīvo kā ir.

Izvēle ir vienmēr.


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.


OgaPoga

Tad nu pragmatiski tiek nolemts, ka jādzīvo kā ir.
Ir arī piemēri, ka, atrodot sev piemērotāku partneri, uzlabojas ne tikai ģimenes dzīve, bet arī finanses, pašapzi;na, pašsajūta.

Papildināts 08.12.2023 22:32:

Izvēle ir vienmēr.

Jā, un cilvēks izvēlas to, kas viņam šķiet kaut kādā veidā pieņemamāks, saprotamāks.

Iespējams, to slikto attieksmi pret sevi pieļauj sievietes, pret kurām kā pret bērniem slikti izturējās?

Viens teikums - zems pašvērtējums. PSRS laika mantojums, ka neesi pietiekami labs, gudrs utt., lai nebūtu konkurents tiem augšā, tā kļūsti par nelaimes čupiņu, jo tici tiem dažiem, kas uzskata, ka tev nepienākās. Slikta attieksme no ğimenes un sabiedrības, īpaši bērnībā, rada tādu sajūtu.

Sliktu attieksmi pret sevi nevis pieļauj bet nopelna ar sliktu izturēšanos pret citiem.

Slikta attieksme ir subjektīvs jēdziens. Vienam liekas, kā tā ir slikta attieksme, citām nekas sevišķs.

Katra neskrien šķirties, ja viņu nosauc par duru. Cita vispār to neievēro un cita neņem galvā. Kāda varbūt atriebjas. Mēģina pierādīt, kā tā nav vis. Cita uzskata to par komplimentu un pretī ko līdzīgu pasaka. Cita sāk meklēt cēloņus kāpēc tas otrs tā saka, varbūt pats jūtas nepilnvērtīgs, jāved pie psihdaktera.

mana teorija ir, ka no malas nevar vērtēt. Ja cilvēki ilgstoši dzīvo kopā, tad abiem viņiem tā ir labi. Ja cilvēks nemaina darbu, tad viņam tā ir labi.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438679