Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sejas pacelšana

tulpe1

tulpe1

Tāka lielāka daļa anti-aging procedūras īsti nelīdz ,vai ilgāk pa 4 mēnešiem neturās. tad nu uzdūros uz diegiem.
Vai kāds te ir mēģinājis koriģēt seju ar SILHOUETTE LIFT DIEGIEM? skatos daudzi piedāvā. Cik reāli ilgi liftings turējās? kā arī, cik jūtams efekts bija? lasu, ka tjipa stimulējot kalogēnu un, uj, cik feini esot. bet man gribētos realas atsauksmes dzirdēt.

Tulip

tulpe1
Tev nav bail, ka pēc tam būs tādi rētaudi, ka vairs neko citu pasākt nevarēs? Nu līdzīgi kā pēc hi fu smas, ka tāda želeja esot, ka piem. faceliftu var nedomāt taisīt.

Es gan uzreiz saku, ka es kaut kā automātiski atmetu visas procedūras, kas vēlāk varētu traucēt izmantot ķirurģiju, jo gribu atstāt sev opcijas.

Reālās atsauksmes ir tādas, ka ja ir kaut mazākā varbūtība, ka kādriez gribēsi taisīt normālu ķirurģisku face lift, tad visi tie rētaudi no diegiem būs ļoti liela problēma tam ķirurgam, kas taisīs operāciju. Attiecīgi jāskatās cik tev gadi, cik liela problēma un kāpēctā problēma vispār ir. Ja piemēram tas noslīdējums ir no svara zuduma, tad drīzāk jāpārdomā vai nevajag vienkārši taisīt face lift, nevis tērēt naudu procedūrām kas neko nedod, jo neviena procedūra ādu nesavilks.

Neko labu par diegiem neesmu dzirdējusi. Meitenes te jau minēja iemeslus. Labāk uzreiz tad plastisko.

Kādas procedūras līdz šim esi mēģinājusi?

tulpe1

Tulip
Amelija_Keita
tie ir kaut kadi jaunakas paaudzes produkti. ko iesaka un lieto paši plastiskie ķirurgi. diegi paši uzsūcas. var pēctam taisīt facelift vai citu procedūru. No HA filleriem,man vairak bailes, jo daudz kas atkarīgs no injecētaja kompetencēm un HA paliek organismā nezināmi ilgu laiku un var radīt vizuālus defektus jebkurā brīdī.

diegiem laikam tā ir kā fiška-bonuss, ka rodas rētaudi- ko sauc par kalogēnu.
nav jau ko vairs mēģināt, morpheus 8 ir izmēģinats Plazmas injekcijas izmēģinātas. visādi gadžeti- RF, infa red light, microcurrent device, HIFU. Tagad reāli paliek ir diegi , cilmes šūnu injekcijas un ķirurģija.

Papildināts 16.12.2023 13:46:

Tulip
Pēc hifu, termage vai citām procedūrām var taisīt faceliftu, tikai uzreiz nav ieteicams- japagaida esot kāds laiciņš.

Papildināts 16.12.2023 13:48:

kā arī face lifts maksā ~7 tūkst. diegi 2-3tūkst, skatoties,cik daudz diegus grib (1 pārītis maksā 500 eur). bet diegi jāatkārto ik pēc 1.5 gadiem.  ķirurģija jaatkārto pēc 7-10gadiem

Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 16.12.2023 13:52.

tulpe1
Plazmas injekcijas izmēģinātas
Lūdzu padalies ar atsauksmi - kur taisīji, kāds rezultāts?

tulpe1

esirte
taisīju PRF un PRP

PRP- rezultatsjūtams pēc mēneša, uz manas ātdas ļoti redzams bija. bet ar injecētāju nepaveicās. Es prasīju injekcijas liftingam. Sainjecēja tādās vietās, ka seja izskatījas, kā uzpūtusies un tas piedeva gadus klāt. vienvārdsakot-Neglīti. lai gan dažās vietās labi viss bija un patika- piem deniņos un zoda daļā.
PRP ieteicams 1x 6mēn. cena ~300 eur ( precīzi neatceros) par reizi. taisīju salonā uz Antonijas ielas.
Tāpēc pēctam taisīju PRF, rezultāts jūtams ļoti nedaudz pēc 3 nedēļām , ne tik intensīvs kā PRP. tukšumi zem acīm un deniņos pazuda- viss superīgi- itka vizuāli piepildīja sakritušo apjomu. pazuda tā robežlīnija virs kaula un acu dobumu. Vienvardsakot Patīk, turpināšu, bet liftingu tas nedod. procedūra noņem vizuālo sagurumu.

PRF taisa kursa veidā ~5x ik pa mēnesim, cenu sejai es nepateikšu, jo taisīju kopā ar matiem par 280eur 1reizē. ( jūtami lētāk kā PRP)taisīju PRF klīnikā. Rīgā.

Kordelija

tulpe1

Rētaudi un kolagēns nav viens uz tas pats. Veselīgā ādā kolagēns ir elastīgs, ar noteiktu struktūru, turpretīm rētaudi ir cieti un neelastīgi. Struktūra arī ir atšķirīga. Pēdējā laikā ļoti daudzi pasaulē pazīstami plastiskie ķirurgi ir negatīvi izteikušies par diegu lietošanu sejas pacelšanai. Kā galvenie iemesli tiek minēti efekta īslaicīgums un problēmas ar nevēlamiem rētaudiem kas nākotnē var traucēt veikt klasisko faceliftu. Diegi arī nav piemēroti plānai ādai jo var būt pamanāmi. Pati nēsmu mēģinājusi tieši dēļ šiem minētajiem iemesliem.

Lūdzu pastāsti vairāk par Morpheus - kur veici, cik maksāja, kāds bija efekts un vai nesamazināja zemādas tauku slāni?

tulpe1
  • Kordelija
  • ka jau teicu tie ir jaunākas paaudzes PDO diegi pie mums visi ķirurgi iesaka un interneta arī esmu dzirdejusi kaudzi labu atsauksmju, tas negatīvas atsauksmes ir par štruntīgiegm diegiem un tadiem pašiem ielicējiem.
  • Ja ķirurgs man piedāvājas ielikt, tad es pieņemu, ka viņš zina ko dara un zina ko iesaka, piedāvājās ielikt liftinga vietā kurš maxā 3.5 x dargak.
  • Es to morfiju uztaisīju rezultats itkā oki 2 mēn-2,5 men, pēc tamm viss atgriezās kā bija. baigi šašļuku, ka tik īslaicīgs rezultāts. Speciālisrts kurš veica procedūru, teica ka jānāk 1x 6 mēn. .. nu nez . samaksāju 400 eur par 1x un rezultāts 2.5 mēn... bija smuki man patika. uzreiz pa gadi 3 jaunāka , taisīju salonā pie ģertrudes baznīcas, nosaukumu neatceros. ( ja piem. procedūras cena būtu 180-200 eur, tad ok- var taisīt 5x gadā, ja nav bailes sev ko sabojāt)
  • tākā man ir vasarasraibumi un dzimumzīmes, pēc procedūras tās kļuva ļoti izteiktas, gandrīz menesis pagāja (~3ned) , lai es, tas dabūtu normālā tonī lietojot C vit. B3 u.c. balinošos līdzekļus. mans viedoklis- naudas izšķiešana un nav skaidrs vai droša ta procedūra, jo sejas pigmenti uzreiz reaģēja. tomēr drusku bailes atkārtoti taisīt jo arī nosliece uz bazilomām tapēc palikšu tikai pie PRF.
  • Apsveru diegus, jo var ievērojami pacelt un izklausās vienkārši- samaksā 2 tūkst ( nu atkarīgs cik daudz diegus grib likt) un ar garantiju 1.5 gadus staigā, procedūra ilgst stundu un uzreiz jau labi izskatās.
  • PRP rezultāts bija izteiktākas un straujāks, bet labāk seja izskatījas pēc morfija un jaunāka. PRP- Nu es pieņēmu ka daudz kas atkarīgs no injecetāja- māk labi uztaisīt vai slikti- jāzin kuros punktos injecēt netikai pec gramatas, bet arī skatoties no pacienta vizuālajām vajadzībām.
    jo pec PRP seja tikai dažos reģionos paliek labāka- ne visa seja vienmērīgi, savukart ar Morfiju visa seja vienmerīgi paceļās un ir tākā bija pašai naturāli pirms 3 gadiem. Tas man ļoti patika.
REZUMē; morfijs dod reālu liftingu (īslaicīgi), PRP- vietās kur tukšumi un iedobes- seja paliek NATURĀLI piepildītāka- redzams liftings tur nav!
Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 16.12.2023 22:42.

Tulip

tulpe1
Kā sauc tos jaunos diegus, ko visi ķirurgi iesaka? Minētie siluette nav jaunums, jau vairākus gadus tie ir piedāvājumā. Vismaz Gīlim notiekti.

Jo cik esmu runājusi ar dermatologiem un plastiskajiem ķirurgiem pirmā dzirdēšana, ka tiešām tos iesaka, nevis saka, ka nevajag riskēt ar komplikācijām, ja kādreiz tomēr domā veikt operāciju. Tieši to rētaudu dēļ starp citu neiesaka. Ja neplāno operacju tie rētaudi savukārt ir bonuss.
Par to hifu, man dermatologs teica, ka tas ari sarēto un saperforē zemādu un līdz ar to atkal var būt nopietnas problemas operāciju veicot.
Nu nezinu 7 tk reiz 10 gados vai 2 tk ik divus gadus man tomēr operācija liekas lētāk un jēgpilnāk.
Taču, ja Tavs ķirurgs Tevi redzot iesaka tos diegus un Tu viņam uzticies var jau būt, ka var sasniegt super labu rezultātu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438739