Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sejas pacelšana

tulpe1

tulpe1

Tulip
es jau vairāk gribeju dzirdet cilveku pieredzi, nevis kada cilveka viedokli par to vai sito. jo viedoklim merdz but personalizeta attieksme pret kaut ko, it ipasi ja personai nav bijusi pasa pieredze, tad viedokli ir nepamatoti kritiski vai tiesi preteji.

interneta, info ir pieejama pietiekami daudz. bet mana doma bija apjautaties, vai kadam ir reala pieredze, jo diegi nav jaunums, tas nozime, ka lv dzivo sievies kuras tos liek. ja ir tads piedavajums pie kirurgiem, tad attiecigi ir pieprasijums.

ja kads grib paskatities info tad seit ir par diegiem Dr. Gary Linkov - Threads with Dr. Eunice Park

interese, tada reala pieredze, par ilgterminu, cik liels lifts bija utt.

tulpe1
Paldies!

Mani patiesām interese Latvijas ķirurga uzvārds, kurš šo iesaka. Tas taču nav nekas slēpjams, ne?

tulpe1

lutekle
Publiski te neteikšu, lai gan nav nekāds noslēpums, bet Labākie un (dārgākie ) ķirurgi.

pie mazpazītamiem vardiem un kaktu dakteriem es neeju .

Tākā nu esmu par labu diegiem jau izlēmusi. neesmu vel atradusi nevienu reāli pārliecinošu argumentu, kāpēc tie būtu slikti.
Vēljoprojām gaidu atsauksmes par diegiem- pieredzi, ieteikumus. aa un starpcitu aptuveni gadu pēc diegiem var droši taisīt liftingu, ja nu kas neapmierināja

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438739