Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazulis 1,5g miedziņā raud

MadaraD

Mīļās mammas, varbūt kāda var pakomentēt vai ieteikt kaut ko. Bērniņš nu jau kādu mēnesi gandrīz katru otro nakti miegā aizmidzis vairākas reizes skaļi raud. Citreiz tikai ieraudas, bet gadās arī, ka ļoti saraudās un tad pamostās pavisam un tad ir histērija, jāmierina un tad visi mājas iemītnieki uzmostās. B/d vēl neiet, tātad diezvai tas varētu būt uzkrājies liels stress, kas nāk ārā pa naktīm. Ikdiena mums ir paredzama, nav nekādu jaunu iespaidu daudz. Vai tas varētu būt dēļ zobiem? Ko lai iesāk? Paldies


MadaraD
Paskatieties, vai zobiņi nenāk? Lielie dzerokļi? Ja tie nāk, tad var pirms nakts miega sasmerēt ar attiecīgu gēlu no aptieku klāsta.

Pēdējās izmaiņas: Meauk, 18.12.2023 11:48.

MadaraD
Bet citādi pat nevaru iedomāties, kas liktu šādi teju katru nakti raudāt. Vai nav kādu citu veselības problēmu? Varbūt var aiziet pie pediatra un pakonsultéties, vai vēl var sazināties ar Ekomammám un pajautāt viņām pēc konsultācijas.

Mums arī ap to pašu vecumu bija līdzīgi - tā arī nesapratu, kas par vainu, turpinājās kādas nedēļas divas, pēc tam pārgāja. Jaunus zobus pēc tam neatradu. Bija doma, ka varbūt pa pusmiegu samana, ka ir ļoti tumšs, un sabīstas no tumsas - raudāšana un mošanās bija vienmēr līdzīgā laikā, ap pusnakti, tādēļ iedomājos, ka varbūt kaut kas saistīts ar miega cikliem un ne tik dziļu miedziņu pēc noteikta laika. Sāku atstāt koridorā gaismu, lai nebūtu pilnīgi necaurredzama tumsa istabā - neteiktu, ka palīdzēja, bet bija vienkāršāk aizsteberēt nakts vidū līdz bērnistabai. Pēc kādām nedēļām divām tādas ņergāšanās - pārgāja, bērns atkal guļ normāli. Nu šad tad pa kādai vienai naktij gadās vēl, bet tas ļoti reti, retāk kā reizi mēnesī.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438793