Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sejas estētiskā ķirurģija.

ateni

ateni

Labvakar meitenes.

Pašķirstīju foruma lappuses, bet īsti neatradu šādu tēmu. Tēmu par pilnu sejas estētisko ķirurģiju, kurā tiek veiktas vairākas plastikas- plakstiņu plastika, sejas un kakla zonas palstika, pieres plastika. Ar vienu vārdu sakot pēc pilnas programmas.

Jau 2020 gadā biju nobriedusi šim pasākumam gan morāli, gan finansiāli, bet sanāca tā ka sejas uzlabošanai atliktās finases tika novirzītas NĪ iegādei. Tur katra kapeika bija no svara toreiz. Tagad esmu atkal nobriedusi

tam visam.

Vēlos, lai padalaties pieredzē tieši par sejas plastikas ķirurgiem, par tiem/ām, kas veic pilnu sejas ovāla plastiku -plakstiņu augšas un apakšas plastika, sejas un kakla zonas palstika, pieres plastika.

2020 gadā biju LIPEX klīnikā pie dr. E.Jurševica un turpat pie dr. V.Kļimeca.

Jau toreiz cipars atšķīrās, neskatoties uz to, ka vienas klīnikas dakteri. Protams, pie Jurševica bija un būs dārg ak, tas ir skaidrs. Bet kādi dakteri ir citās klīnikās.

Ja kādai ir bijusi nesena pieredze un padoms, es būšu bezgala pateicīga par informāciju.

Protams, googli ar studēšu, bet reālas atsauksmes ir vertīgākas.

Šogad laikam uz konsultāciju nepaspēšu, bet jau janvārī esmu gatav spert savu soli ārsta kabinetā.

Paldies jau iepriekš.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

tulpe1

ateni
pirmamkārtam, katram dakterim ir dažādi op laiki. Pie dažiem uz OP jāgaida 5-7mēn, un jāiemaksā 10-30% avanas maksas, lai izveletos datumus. Bet pie Dažiem uz Op jāgaida 1.5 mēn .Es personīgi iesakau taisīt OP vasaras vidū vai pavasarī, tikai ne ziemā, jo vasarā viss labāk sadzīst. Lai gan Tās jau ir personīgas izvēles . kāarī gaidīšana uz konsultaciju atšķiras, pie viena var tikt pēc 2 ned. pie cita 1.5 mēn, vēl pie cita jāgaida 7-8 mēneši.
Pie visiem cenas puslīdz vienādas var atšķirties par kādiem 200- 350 eur par vienu un to pašu OP. Tev jaizvēlās ir ķirurgs nevis cena.

Vērts aiziet uz konsultāciju vismaz pie 3 dažādiem ķirurgiem- lai labāk kopainu saprastu, piemēram, man, vienai un tajai pašai problēmzonai, katrs ķirurs redz cita veida risinājumu un citas metodes, kā arī finansiāli tās atšķirās. Katram sava pieeja- sava attieksme. piemeram Jursevičs tev taisīs visu ko paparasīsi, bez īpašas filozofēšanas. Vai tas ir labi vai nē- pašai jaizvērtē. Mana pieredze rāda, ka pie viņa ir pašas zemākas cenas un elastīgakie nosacījumi.
Man labāk patīk ķirurgi, kuriem ir savs rezējums, jo tas parāda atbildības līmeni par savu pacientu. Tas nenozīmē, ka viņus nevar pierunāt izradīt to ko tu vēlies. citi rāda pirms un pēc bildes no saviem arhīviem, citi nerāda. (parasti rāda jau pašus veiksmīgākos gadījumus- tas arī jāsaprot).
visvairāk pirms un pēc man patika Ģīlim un arī visloģiskākā argumetācija ko un kā manā situācijā būtu labāk darīt. konsultācija pie viņa visddārgākā ap 60 eur bija . Pirms apskates prasīs noņemt kosmētiku. Manā gadījumā viņš ieteica visu darīt pakāpeniski, sākumā šo, tad to, tad redzēs vēl ko... nu kā speciālistu es viņu saprotu. Bet tas nenozīmē, ka viņš būtu labākais ķirurgs un labākais speciālists. piemēram Kremņavs ir pagaidām gārgākais speciālists- viņš ar pacientiem konsultāciju laikā neauklējās, kā to dara Ģīlis. Pavisam stingri pasaka- to un šito darīšu -, būs tā un šitā, cenā tāda kāda ir un viss. Es viņa attieksmi arī saprotu, jo tā runā speciālists kas fokusēts uz labu rezultātu. Vai labākāis skaistuma ķirurgs- nezinu. Katrs izvērtē visu pēc sava redzējuma.
Mikroķiruģijas centrā- tur šuj kā pagadas, vismaz manā gadījumā, lai gan cenas ir ļoti labas, rētas tadas neglītas. Estētiskās ķirurģijas jautājumos tur vairs negriezīšos!

Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 20.12.2023 13:52.

Tulip

Es nesen instagram piesekoju vienai "meitenei" kas pavisam nesen taisija sejas pacelšanu pie Liepiņas, ļoti detalizēti visu rāda. Ja interese var paskatīties. INESANR1

Es gan Liepiņu neapsveru, taču process interesē. Var uzzināt ar ko atšķiras tas, ko, ko piemēram Jurkevičs piedāvā darīt. Un cenas starpība 2 tk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438803