Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur pirkt 1/8 lociņu čellam?

BTango

BTango

Esmu lociņa meklējumos, bet visas čella padarīšanas pilnīgi tumšas. Atradu soundfactory.lv un nartiss.lv - vienīgie, kuros piedāvā šo izmēru.

Šie veikali ir ok?

Skolotāja teica, ka LV veikalos šis izmērs esot pieejams ļoti reti, bet no ārzemju veikaliem (īpaši Amazon) visādi var gadīties + gaidīšana + sūtīšanas izmaksas.

Gribētos savu lociņu mājās, nevar saprast, kur meklēt.

sovunya

Sounfactory stīgas pirku. Veikalam nav ne vainas. Var Vācijā thomann.de paskatīties. FB ir grupas, kur var pievienoties pasūtījumiem, lai nevajadētu par piegādi maksāt. Pēc izmēra spriežot bērns tikai sāk mācīties. Tad te galvenais, lai vsp ir lociņš, jo diez vai viņš skaņas nianses piefiksēs par ar absolūti dzirdi. Manam bērnam lociņš maksā 4 ciparu skaitli, bet tas jau pilns izmērs un bērns pārāk dzirdīgs

BTango
nartiss ir uzticams.

Tepat Rīgā pie vijoļu un čellu meistariem Šandora un Jēkabsona neinteresējāties? Paziņa mācību gada sākumā dabūja pie viena no viņiem mazāko lociņu! Pie viņiem vienmēr nesām arī labot instrumentus!

sovunya

Kārļa mamma
Vai Jūs tur kko internetā no nartiss sūtījāt? Mani vairāk interesē stīgas. Skatos, ka tur ļoti plašs piedāvājums, bet piegādes termiņi no 1 dienas līdz 3 ned.

Stīgas parasti sūtīju no Beļģijas, bet skatos, ka veikals vairs neesksistē. Thomann piegāde jāgaida nedēļa. Citos mūz.veikalos stīgu izvēle ir ļoti maza.

Papildināts 22.12.2023 20:42:

Ak ja, vēl laba pieredze ar paganino.com. Tur somu sūtījām. Lociņi arī ir.

Mana pieredze, ka Rīgas veikali arī paši no thomann.de utml sūta. Un tad kādi 10% klāt no thomann cenas. Ja pats sūta un nesasniedz 298 e kopsummā, tad klat nāk sūtīšanas izmaksas.

Profesionāli čellisti arī lieto paganino.com.

Pie Jēkabsona varētu būt, ka ir izvēle, jo 1/8 čwlla lociņš tomēr ļoti specifiska lieta.

BTango

Sirsnīgs paldies par negaidīti lielo atsaucību

sovunya
Jā, dēls šoruden sāka iet sagatavošanas klasē, nākošgad stāsies mūzikas skolā. Ir pats, pats sākums un man par šo visu ir tik tumša bilde nevarētu teikt, ka četrciparu lociņš nākotnē būtu iedvesmojošs bet prieks, ka pagaidām tās cenas ir vairāk kā pieņemamas

aprikoze123
Vai viņiem ir arī kāda internetvietne? Esam tālu no Rīgas, čellu pasaulē un veikalos neorientējos vispār necik, bet tagad vismaz zināšu šādu vārdu

log
Jā, skatos, ka paganino cenas ir bet nu profesionāli piederumi ir profesionāli piederumi! bet atradu tur vienu pa 42EUR, kas, šķiet, ir ļoti ok?

Ahh, būs no kā izvēlēties

Vēlreiz paldies

sovunya

BTango
1/8 toč neko simtos nevajag. 42eur nav ne vainas. Mans bērns spēlē profesionāli. Arī lielie lociņi ir par ļoti sakarīgām cenām (pāri 100). To, vai nākotnē būs vajadzība pēc superlociņiem un super instrumentiem, sapratīsiet ap klasi 6.-7. Atceries vienu, lai cik maksātu lociņß astru maiņa visiem maksā vienādi

BTango

sovunya
Paldies!

BTango
Internrveikalis taču ir dārgi! Mēs tur neko nepērkam no mūzikas instrumentu lietām. Īstas pērles par zemām cenām(vijoles,čellus,lociņus,stīgas,tiltiņus,dvēselītes u.c.) vīrs pērk e-bay ,īpaši Vācijas! Tur par zemām cenān var nopirkt to,kas veikalos maksā simtus un tūkstošus. Tikai,protams,regulāri jāskatās un jāmeklē!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438863