Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sporta/fitnesa zāle privātam, patstāvīgam treniņam

Tigeriene

Tigeriene

Sveiki!

Vai ir kaut kur Rīgā pieejams pakalpojums, kad uz noteiktu laiku vai laika periodu var pieteikties uz vingrošanas nodarbību BEZ trenera un citiem apmeklētājiem? (Kad Tu rezervē laiku un vingro viens pats, izmantojot piedāvāto aprīkojumu vai ņem līdzi savu.) Principā tā sanāk kā zāles īre.

Protams, lai nav pārāk dārgi - nu, tur teiksim € 5-10/h. Bet var jau par jebkādu cenu...jo izskatās, ka praktiski neiespējami ir atrast tādu pakalpojumu.

Protams, lai nav pārāk dārgi - nu, tur teiksim € 5-10/h
Par šo cenu aprīkotu zāli? nopietni?

Re ku piedāvājums -33 eiro stundā https://www.vsc.iem.gov.lv/lv/pakalpojumi/sporta-spelu-zales-noma?utm_source=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Tigeriene

Par šo cenu aprīkotu zāli? nopietni?

Es saprotu, bet kādreiz (tā laikam sanāk) bija vieta, kur samaksā tos € 5, atsūta kodu (jo ir durvju kods), ej iekšā un vingro stundu. Tukšā telpā. Bez neviena cita cilvēka. Bet izskatās, ka tā iestāde ir izputējusi.

Papildināts 28.12.2023 15:14:

Tigeriene
Tev pašai nav kauns gribēt pa 5 eur stundā zàli noīrēt? Ar inventàru piedevàm. Atraut uzņēmumam peļņu, kad citi ir dīkstāvē. Pat grupas treniņi bez čeka maksà 10eur nodarbība.

Kas mūsdienās ir 5-10 eur? Zāles īre par to nesanāks. Kaut kādi solo pasākumi bija covid laikā, kad to spieda noteikumi. Un vēl - pastāv reāls risks, ka klients nespeciālists var kaut kā nodarīt sev pāri (novelties no skrejceliņa, piemēram, vai pārforsēt ar slodzi), tad nu labāk, ka blakus ir vēl kāds, kaut vai cits apmeklētājs.

Tigeriene

pastāv reāls risks, ka klients nespeciālists var kaut kā nodarīt sev pāri (novelties no skrejceliņa, piemēram, vai pārforsēt ar slodzi), tad nu labāk, ka blakus ir vēl kāds, kaut vai cits apmeklētājs.
Kādam jau pastāv, kādam - ne...

Es zinu ļoti labi vingrojumus, kas man jāpilda. Skolā iemācījos.

Tigeriene
Kāpēc negribi citus? Bail no kovida?

Bet ja ir kauns no izskata (citu neko jēdzīgāku nevaru iedomāties) un jau zini kā visu aprīkojumu lietot, tad vispār nevajadzētu būt problēmām. Es eju uz zāli un tur nāk tik dažādi cilvēki, ka neviens resnuļiem nepievērš uzmanību. T.i. ir gan perfektie ķermeņi, gan ne tik ļoti. Nevienu tu neinteresē. Tā ka ej vien kopā ar visiem pārējiem.

Tigeriene
Nav runa par tevi, bet gan par zāles saimnieku, kas negrib liekas nepatikšanas, ja nu kas notiek.

Un tiešām apsveicu ar lielisko skolu, kurā varēja iemācīties vingrojumus uz trenažieriem.

Tigeriene

Kāpēc negribi citus?
Jo man jau pietika gadu gadiem skolā sportot kopā ar citiem. Bija slikti.

Kas tad skolā par sportošanu? Jocīga tēma.

Vai arī skolēnu brīvlaikā jaunieši izklaidējas cālī. Get a life.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438925